Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha valoban jartak mar foldonki...

Ha valoban jartak mar foldonkivuliek a foldon hogy jutottak el ide?

Figyelt kérdés

Arra gondolok konkretan hogy a legkozelebbi csillag 4 fenyevnyira van tolunk, de ott semmi eletjel nincs, de meg 10 fenyevnyire se. Ha mondjuk lenne egy foldonkivuli civilizacio 10 fenyevnyire akkor legalabb 10 evet kellene utazniuk fenysebessegel hogy ide erjenek. Erre nem hinnem hogy lenne turelmuk, es fenysebessegel se lehet utazni. Akkor megis hogy tudnanak ilyen hatalmas tavolsagokat megtenni?

+ Eljonnek ide lezuhanni s olcso minosegi kamerak elott lebukni ..innentol kezdve nem eleg egyertelmu hogy nem jartak meg soha se itt?



2020. ápr. 11. 20:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Ők már tudnak mesterséges féregjáratot nyitni 2 távoli pont között.
2020. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%

Jajj, de örülök a kérdésnek! Végre egy értelmes ember, aki tud gondolkodni, üdvözöllek!

Én mindig le vagyok hurrogva, amikor ilyeneket kérdezek, hogy pl:

- Ide tudnak jönni X fényév távolságból, hogy aztán lezuhanjanak Roswell-ben? Kifogy a benzin, vagy nekimennek a hegynek?

- És hogy lehet, hogy átlag emberek látják őket, de a tudósok nem? Pont azok, akik egész életükben ezzel foglalkoznak, és b@s.zom nagy távcsövekkel nézik az eget.

- Meg minek jönnének ide, ha utána nem csinálnak semmit? Se invázió, se bemutatkozás, se kapcsolatfelvétel, se fosztogatás? Mintha Kolumbusz elvitorlázott volna Amerikáig, hogy aztán évekig csak fel-le hajókázzon a part mentén.

(- Van olyan érzékeny műszere a NASA-nak, amivel egy mobiltelefont érzékelnének a Marson, de semmi jelet nem fogtak még. Mari néni meg gyögyörű felvételeket csinál a hátsó kertben? És még el is fel is viszik az űrhajójukra? Ne már!)

2020. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk azért zuhantak le mert épp menekültek valaki vagy valami elől egy féregjáratot megnyitva? Tehát ha menekültek nyilván támadták is őket tehát az űrhajó sérült mikor megnyitották a féregjáratot és ezért huppantak és nem landoltak.
2020. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk mert az átlag ember nem fog kísérleti alanyként tekinteni rá?
2020. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
53%

Bábel tornya egy erőkar volt, amit a tér meggörbítésére építettek. Igazából nem a nyelvek zavarodtak össze, hanem az idő. Ezért lett hirtelen olyan hatalmas szintkülönbség az "új" fajok és öröklött nyelvük között.

Sok mesét ki lehet találni, de attól még nem lesz igaz.

Az ufók mánia jó a szórakoztató iparnak és a turizmusnak.

2020. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 907 ***** válasza:
70%
Hogyan hogyan jutnak a Földre? Sajnos az idegenek technológiájától évezredekkel le vagyunk maradva, sokkal fejlettebbek az embernél, így nem teljesen értem én sem. Egy másik univerzumon belül teljesen máshogy működik az idő, lassabban telik, nem mérik, ez csak egy emberi szokás hogy lehessen mihez mérnünk például a "múlt" és a "jövő" , tegnap- holnap kifejezésünket, lehessen mihez viszonyítani. A "most" (ebben a pillanatban) kifejezést is csak az ember használja cselekvésekhez, tulajdonképpen nem létezik. Hiszen nincs olyan hogy most. Minden pillanatban a "jövőben vagyunk", történik valami. Idegen civilizációknak nem telik ennyi időbe az ide utazás. Némely fajnak olyan eszköze (UFO) van, mely gyorsabban tud közlekedni a fénynél, emberi szem fel sem fogná, és ők mindezt a sebességet sérülés nélkül átvészelik, fizikailag alkalmazkodtak ehhez, vagy szóba kerülhet a térhajlítás is. Lezuhanás előfordulhat meghibásodás által, ők sem mind tökéletesek.
2020. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
39%
Ha tényleg annyival fejlettebbek lennének, hogy át tudnák hidalni azt a több 10, 100, millió fényévet, akkor biztos nem azzal foglalkoznának, hogy "bemutatókkal szórakoztassanak" néhány embert az égen.
2020. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

907: "Hogyan hogyan" ... Ez aranyos :D gondolom elírás és hogy hogyan akart lenni XD feldobtad az estém ^^ Nyomtam egy zöldet. 😊 Amugy van valami abban amit írsz *0*

Egyébként szerintem gyorsabban mennek az űrben mint ahogy mi látnánk vagy leröviditik az utat, nem? Biztos megoldják ☄️

2020. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%

Kiegészíteném a #2-es hozzászólót:

- már a mostani katonai műholdak annyit tudnak, hogy egy légypiszkot lefotóznak, akkor mit tudhat egy idegen civilizációé?

- olyan szintű elektronikus jelet bocsátjunk ki a világűrben, amit megfelelő technikával feldolgozva többet tudnának rólunk mint mi saját magunkról;

- az emberiség is elkezdett drónokat használni, egy idegen civlizáció meg pláne arra bízná a dolgot;


azaz: felesleges lenne ide-oda repkedniük a légkörben, mert semmivel sem tudnának többet mint amit a világűrből látnának amúgy is.

2020. ápr. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

"-Sajnos megrekedtem a Földön, és a tervezettnél több időt kellett ott töltenem -magyarázta Ford. -Eredetileg egy hétre jöttem, de tizenöt évig ottragadtam.

-Hogy kerültél oda a legelején?

-Egyszerűen. Stoppoltam egy cukkolót.

-Egy cukkolót?

-Igen.

-Ööö. . . az mi?

-A cukkoló? Általában valami gazdag kölök, akinek semmi dolga. A cukkolók bejárják a Galaxist, olyan bolygókat keresnek, melyek még nem teremtettek csillagközi kapcsolatot, és megzümmögik őket.

-Megzümmögik őket? - Arthurban egyre erősödött az az érzés, hogy Ford élvezettel keseríti meg az életét.

-Igen -mondta Ford - megzümmögik őket. Keresnek valami isten háta mögötti zugot, ahol alig jár valaki, azután leszállnak néhány szerencsétlen, mit sem sejtő lélek orra előtt, akinek a kutya se hisz majd, fel-alá korzóznak előttük, ostoba antennákkal a fejükön, és bip-bip hangokat hallatnak. Igazán gyermeteg vicc."



Hát így jönnek ide és ezért nincs róluk tudományos eredmény.

2020. ápr. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!