Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az 51-es körzetben tevékenyked...

Az 51-es körzetben tevékenykedő emberek, h jutottak el odáig? Többi lent

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat a dolog,hogy ugyebár a nevada sivatagban van ez a bizonyos 51-es körzet,híres a sok titkairól,és hogy elég erősen védik. aki ott tevékenykedik az milyen úton,módon jutott el,hogy ott dolgozik(egyetem,tanulás,protekvió stb..) illetve egy ott tevékenykedő embernek milyen fizetése lehet?

2012. aug. 22. 19:42
 1/9 A kérdező kommentje:
nem igazán tudtam eldönteni melyik témába írhatnám ezt a kérdést,bocsi:S
2012. aug. 22. 19:43
 2/9 anonim válasza:
Az egész mese habbal. Szerinted az atom és a mindennek ellenálló föld alatti városok korában a sivatagban hadják a "titkaikat"?
2012. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Elvileg oda direkt módon tesztekkel keresik az embereket.pl-ul egyetemistáknál kiszűrik az éltanulókat és megirattanak velük néhány tesztet amivel felmérik a képességeiket és ha átment ezen a teszten csak akkor mondják el neki hogy dolgozhat ott ha akar.
2012. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ugye csak viccelsz? Még hogy egyetemistákkal?! Biztos vagyok benne, hogy ha valóban létezik ilyen létesítmény, ilyen céllal, akkor oda már sokat publikált, elismert, neves egyetemeken régóta oktató professzorokat vesznek fel.
2012. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó hát énsem hiszek ezekben a mendemondákban h ufó gépeket tesztelnek és egyéb földönkívüli dolgokkal foglalkoznak,de ha ez nem is,még is csak van valami oka hogy ilyen mértékben titkosítják a kilétét,már ha az amerikai egyesült államok el sem ismeri a kilétét(vagy el sem ismerte) érdekel a téma:D
2012. aug. 23. 12:46
 6/9 anonim válasza:
4. Azt csak a módszer példájának hoztam fel mert nem hiszem- már ha tényleg létezik- hogy csak úgy odamennének bárkihez cső gyere dolgozni az 51-es körzetbe
2012. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Borsányi Martin válasza:
Az 551-es körzet egy titkos létesímény nemérdemes ezen vitatkozni mivel sohasem fogjuk megtudni hogy mi folyik ott,lehet hogy kémrepülőket tesztelnek, lehet hogy ufókat boncolnak,lehet hogy csészealjat tanulmányoznak,de lehet akár az is hogy nincs ott semmi és az 51-es körzet egy nála is titkosabb körzet fedősztorija.Egyszóval sosem fogjuk megtudni...
2012. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Borsányi Martin válasza:
elnézést nem 551-es körzet hanem 51-es körzet :D
2012. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
78%
Az 51-es körzet, egy katonai létesítmény, ahol fegyvereket, és katonai repülőket tesztelnek. Az ufó sztori csak egy félrevezetés, semmi köze a körzetnek a földönkívüliekhez, csak mivel olyan repülőket fejlesztenek és tesztelnek, aminek szigorúan titkos a működési elve és némeik nem is hasonlít egy repülőre, ezért mondják az emberek hogy ufót láttak. Azok mind mind emberi találmányok és fejlesztések, amiket titkolnak más országok elől, hogy csak az usa-nak legyen. Biztos vagyok benne, ha kitörne a 3. világháború, mindannyian megtudnátok hogy mi folyik ott, és tátott szájjal néznétek ezeket a dolgokat, és rájönnétek, hogy miért volt ekkora titokban ez az egész.
2012. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!