Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az nem lehet, hogy az UFO-k...

Az nem lehet, hogy az UFO-k csak azért jönnek a Föld légterébe, hogy a Föld elektromágneses terét használják, a gépeik feltöltésére?

Figyelt kérdés

2020. máj. 9. 12:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

😀😂🤣 Valóban izgalmas, és extrém tudományos választ adtál 9#-es! Átfontolandó... én Teszlára alapoztam, de így is egy spéci nézet, olyan igazi különlegesség! 😁👍


Én amúgy a konkrétan a hírekben láttam az UFO beszámolót, és ott ezt írták, hogy UFO. Ahogy azokon az eredeti felvételeken cikáztak a gépek, nem tűnt másnak, mint igazi UFOnak. Követte a kamera 2 másik felvételen is. Percekig rögzítették, ahogy ide-oda cikázik, halad hatalmas sebességgel. Szóval azt mondták, hogy lehet hogy drónok voktak, de ilyen technológia, nem állt a rendelkezésünkre, még akkoriban. Amúgy pontvazért adták ki ezeket a felvételeket, a Pentagonból, hogy ne higgyék azt később, hogy nem eredetiek, ezeket a katonaság emberei rögzítették. Szóval izgi... engem megrázott ez a hír, egy hivatalos és elismert hiradóban. De nézzetek utána, és magyarázzátok meg, mi az. 😁 Sok sikert, és várom a variációkat, mik lehettek azoj (is) 😁✌👍

2020. máj. 9. 21:59
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán ritkán némely, de általában ennél fejlettebbek.
2020. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"igazi UFOnak. Követte a kamera"

Valamely tárgy ide-oda cikázása előidézhető a kamera rángatásával is.

Ha pedig követi a kamer a cikázást, állónak tűnik.

.

Ma már alsótagozatos iskolás tud variálni a képekkel/videókkal.

2020. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
14# De ezt a legfejletzebb katonai kamera rögzítette, nem holmi tizenéves suhancok! És a hiradóba sem szokott olyan bekerülni, ami nem valós felvétel.
2020. jún. 2. 16:07
 15/15 anonim ***** válasza:

"És a hiradóba sem szokott olyan bekerülni, ami nem valós felvétel."


El kell keserítselek, szoktak nem valós dolgok a tv-be kerülni. A 15 éves WCG világbajnok, illetve Lady Gaga klipprendezője Ifjabb Vezekényi Lacika megvan? :D


Azt is leadta a tv aztán elég gyorsan felgönygyölítették a sztorit hogy egy szó sem volt igaz belőle.

2020. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!