Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívők! A kommunikációról...

UFO hívők! A kommunikációról szeretnék kérdezni. Kérdezhetek? (bocs a hülye megfogalmazásért csak valahogy kérdőjelnek is kell benne lennie)

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni hogy az idegenek hogyan kommunikálnak,ÚGY (!) hogy mi azt nem érzékeljük?


Itt most lehet rögtön rávágni a szokásos ESP-s dolgot,de akkor viszont az lenne a kérdésem:



-ez hogyan működik


-ez hogyan fejlődhet ki ,ugyanis az evolúció nem céltudatos


-és hogy ez hogyan használható.


Mielőtt valaki az 1-es és 3-as kérdés alól ki akarna bújni a szokásos "génmanipuláltak minket!" dologgal,elmondanám hogy ettől függetlenül (megtörtént-e vagy sem,az most lényegtelen) még le lehet írni a dolog hatásmechanizmusát.Nem rendelkezünk olyan érzékszervekkel se mint mondjuk egy kígyó (hogy pár szagmolekulából már érzékeljük az állatok jelenlétét) de mégis le tudjuk vezetni az érzékszervek hatásmechanizmusát,attól függetlenül hogy mi nem rendelkezünk vele.


A válaszokat előre is köszönöm,és legalább az első oldal végéig tartsuk meg a moderált vitastílust.Köszönöm!



2013. aug. 19. 17:47
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocs,de szerintem elég világos hogy nem az volt a kérdés hogy "hiszel-é az UFO-kban?"
2013. aug. 19. 17:59
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

1. Valószínüleg azért nem érzékeljük őket, mert nem a közelünkben vannak. És ha van egy kis eszük, akkor nem felénk sugároznak, hogy ha az akivel kommunikálni akarnak az a másik irányban van.

2. Egy nálunk sokkal fejlettebb civilizáció nyilván sokkal fejlettebb eszközökkel kommunikál, mint amiket mi használunk. Pl. neutrínók, vagy kvantum keveredés útján.

3. Mi az az ESP? Tudatlan vagyok.

2013. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ezt a paleoasztronautika (áltudomány) hívei szokták használni.Szerintük ugyanis mi képesek voltunk az olyan képességekre mint telepátia meg hasonló képességek.Ezek az ESP képességek.


És kösz a válaszodat,majd még lesz róla szó,csak most gyűjtöm a válaszokat.

2013. aug. 19. 18:03
 4/21 The Lizah Reloading ***** válasza:
74%
Én asz hallottam, hogy igy magyarul beszélnek őkis
2013. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem érzékeljük őket, mert nem léteznek. Ahogy az emberek, úgy az ufók sem képesek természetfeletti dolgokra. Főleg, hogy nem is léteznek.
2013. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 The Lizah Reloading ***** válasza:

Pont, hogy azér nem érzékeljük őket, mert egyrészt nem akarják és megtesznek mindent, hogy ne tudjunk róluk másrészt pedig, az hogy éppen te nem érzékeltél nagyritkán idetévedő ufót, még nem asz jelenti hogy ufó nincsen. Nemigaz ?


Pl amerikai bankkötvényt se láttál és még se hiszed, hogy az nincsen. Ugye ugye ?!

2013. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

De az amcsi bankkötvény léte nem ütközik logikai falba...


De basszus írjon már egy rendes UFO hívő is és ne csak szkeptikusok!

2013. aug. 19. 19:19
 8/21 anonim ***** válasza:

Javaslom elolvasásra:


Stanislaw Lem: Kudarc


Egy idegen fajjal akarnak benne kommunikálni és erre keresnek megoldásokat.

Elolvashatod még a témában:

China Mieville: Követváros

Itt már kommunikálnak velük elég érdekesen.

2013. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Én úgymond "hívő" vagyok, de ezt mégis honnan tudhatnám?


Most különítsük el a kettőt egymástól:


ESP és egyéb 6.-ik érzékek/ különleges képességek, nem a földönkívüliekkel voltak először kapcsolatba hozva, hanem az olyan személyekkel akik azt mondták, ennek a képességnek a birtokában vannak. Ezek már az 1800-as évektől is ismertek voltak.

Számtalan kísérlet folyt ezeknek a képességeknek a feltérképezésére, főként a világháború ideje alatt( amerikaiak, oroszok, németek is ). Egyes kísérletek sikeresek voltak, míg mások nem. Tehát egyöntetűen nem derült ki, hogy hogyan is hozhatók ezek a képességek elő.

Én csak ezeket hallottam, olvastam:

-születésétől kezdve voltak ilyen képességei X személynek

-beütötte a fejét elég súlyosan, majd fokozatosan előjöttek ezek a képességek ( lehet hogy az aggyal van kapcsolatban)

-hirtelen jelent meg nála, egyik napról a másikra, nem tudni miért

-sosem hallottam olyan esetről, hogy az illető megtanulta volna ezt a képességet


És most a földönkívülies dolog

Arról számolnak be az emberek, hogy az idegenek ilyen módon vették fel velük a kapcsolatot. Sokan belekötnek abba, hogy egy földönkívüli hogyan beszélhet angolul/magyarul/stb. szóval mindig az illető nyelvén.

Ha józanul belegondolsz, ez ESP-vel kivitelezhető, ugyanis te is tudod mi az az alma, és egy amerikai is tudja. Ha te arra gondolsz, hogy alma, akkor az amerikai fejében is megjelenik az alma képe és tudja miről van szó, tehát nem kellenek hozzá szavak, hogy megértesd magad a másikkal. Ergo a nyelvi korlátok megszűnnek.

Bár azon sem lepődnék meg ha azért átnézik egy civilizáció leggyakoribb nyelvét az idegenek. Végül is ha te elmész Kínába, akkor kíváncsiságból is csak néhány szót, mondatot, kifejezést.


Tippelni tudok csak: mi azért nem érzékeljük, és csakis a cél személy, mert csak ketttejük között jön létre a kapcsolat. Mint amikor észreveszed hogy valaki néz, valami megsúgja odabent, oldalra nézel pont a személyre és jé tényleg néz, majd ő hirtelen elkapja a fejét. Vagy mikor kitalálod, hogy a másik mire gondolt és mielőtt elmondja, te kimondod helyette.

Én ezt úgy nevezném, hogy egymásra hangolódtok. A kettőtök közötti kötelék. Lehet van valamilyen "gondolathullám", de vagy az adó, míg akivel felveszed a kapcsolatot ő a "vevő", és így érzékelitek egymást.


Ja, és kétlem, hogy a génmanipulációnak ennek köze lenne. Szerintem ez az agyhoz köthető. És valamilyen módon kifejlődött, de elnyomtuk és alig jön elő. Nincs olyan hogy valakinek van ESP-je, valakinek nincs. Szerintem mindenkiben benne van, de egyeseknek előjön, míg másoknak nem, és elő kellene csalogatni. Az agynak egy olyan területéhez kapcsolódhat, amit még nem ismerünk túlzottan vagy nem teljesen használjuk ki. De lehet van még hozzá valami "plusz", amit nem ismerünk.

2013. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

És ezek egymás közt is így kommunikálnak?


Teszem azt,van az illetőfaj.Ő rendelkezik ezzel az ESP képességgel.Legyen mondjuk ott is ugyanilyen társadalmi szinteződés mint itt a Földön.Az ottani miniszterelnök szeretne egyszerre (!) szólni az összes alelnökhöz.Ezt hogy csinálja?Egyszerre az összes alelnök fejében ott terem,és ő mindenkinek ugyan úgy elmondja egyenként egyszerre a mondanivalóját?


Illetve másik kérdésem:Ez az evolúció során hogyan alakulhat ki?Ugyanis itt ahhoz hogy működőképes legyen a dolog,már eleve két élőlénynek kell rendelkeznie a képességgel (hisz kommunikációról van szó).

Már itt nehéz a dolgot elképzelni hogy két élőlénynek helyben és időben is egy azon helyen kell lenniük,és ráadásul tudniuk kell használni a képességet.

Aztán a képesség:Ez az utolsó komment szerint egy tanult képesség,tehát nem ösztönösen eredő (akkor mi is képesek lennénk használni).Na de egy tanult dolog meg nem tud elterjedni a fajon belül,mert ez olyan mintha egy olyan tulajdonság terjedne el az emberek közt mint az izmos kar.Ez szerzett tulajdonság,nem genetikus.


Szóval elég hihetetlen a dolog.Ráadásul ezzel magyarázni a földönkívüli emberel való beszélgetéseket...Mekkora az esélye hogy egy tokióban gyártott mobiltelefon kompatibilis lesz egy német töltőhöz?Semennyi.Mekkora az esélye hogy a Proxima centaurin kifejlődött Zborgok ESP képessége kompatibilis lesz a Földön kifejlődött emberi aggyal?Semekkora


Nem az lenne a legegyszerűbb hogy ők is rádiót használnak?

2013. aug. 19. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!