Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet hogy köztünk vannak?

Lehet hogy köztünk vannak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem figyelnek az idegenek. Valamikor este paranormális jelenség volt a szobámban. Szerintem egy ufó volt mert fura fények jöttek a nyomtatóból. Biztos jelezni akarták hogy jelen vannak. De mikor jönnek elő és mit akarnak tőlem?

2020. máj. 30. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
nincsenek koztunk, nem akarnak toled semmit, max kepzelodtel (vagy hazudsz)
2020. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
köztünk vannak és akarnak tőled valamit
2020. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Tuti, hogy köztünk vannak! Föleg nyomtatokban. A fura fények még hagyján, de nem megy bele semmi kép, csak néhány drot és én már láttam olyant, hogy kép jött ki belöle. Meg szöveg is! A legmeglepöbb, hogy magyar nyelven!! Biztosan igy kommunikálnak velünk.
2020. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez még viccnek is gyenge.
2020. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Nincsenek köztünk arról sok millióantudnának ha így lenne. A paranormális jelenséget meg csak te képzelted annak, normális valós magyarázat biztosan van arra hogy mit láttál
2020. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Itt vannak és beköltöztek a nyomtatódba. Azért utaztak téren és időn át, hogy a te nyomtatódat bizgerálják.
2020. máj. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem, hogy miért nem törölték ezt a kérdést, vagy miért nem tették át a humorba.
2020. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Kérnék én is amiből fogyasztottál (kérdező) XDDDD ütős cucc lehet.
2020. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 907 ***** válasza:
37%

Kedves kérdező, odáig igaz, hogy köztünk vannak az idegenek néhány példánya, hiszen nem vagyunk egyedül. Viszont ez a nyomtatós dolog lehetett egy sima áramköri ingadozás eredménye is, már amennyiben nem viccnek szántad ezt a kérdést és valóban fénylett.

Ha figyelnek Téged, talán észre sem vennéd, egyes földönkívüli civilizációk olyan technológiával rendelkeznek, mellyel egyszerűen elrejtik magukat, vagy más jelét észlelnéd a figyelésüknek. Nem hiszem hogy akarnak tőled valamit, de ha zavar a fény a nyomtató körül, áramtalaníts és figyeld meg; Így is jelentkeznek a fényforrások? :)

2020. jún. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván a birtokodban levő mérhetetlen intergalaktikus tudásra szomjaznak. Ezért jöttek át sok veszélyt vállalva a hipertéren. A nyomtató meg kézenfekvő, mindenki tudja, hogy vonzódnak a nyomtatókhoz. Főleg a lézerhez, mert abból lézerkardot tudnak eszkábálni, amivel majd jól megfenyegetnek, hogy azonnal mondd el nekik a repülőgépgyártás vegyi receptjét. Ezért jöttek ide.
2020. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!