Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek melyik ufó létezés...

Szerintetek melyik ufó létezésére van legnagyobb esély hogy látogatják a földet?

Figyelt kérdés
Régen voltak az egyszerű kis zöld emberek meg a szürkék ma már az emberek (fantáziájának?) vagy a valóságnak és kutatásoknak köszönhetően sok-sok féle ufó nevét olvashatjuk az interneten. Az alábbi lista csak össze van kaparva innen-onnan a teljesség igénye nélkül, szerintetek melyik létezhet legjobban és látogathatja a földet?

2020. jún. 24. 23:36
A kérdező szavazást indított:
szürkék
plejádok
raidos
reptiliánok
szíriusziak
kispárnák
annunakik
kriariaxok
multidimenzionális idegenek (mindenféle nem evilági)
"kis zöld emberkék"
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Kihagytad a reptoidokat és a gyíkembereket.
2020. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ott van hogy reptiliánok ez nem mind ugyan az?
2020. jún. 24. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

A reptiliánok valóban gyíkemberek, és még ott vannak az itteni őshonos gyíkemberek is. A felsoroltak közül a kispárnákat nem tudom, hogy honnan vetted, ez nyilvánvalóan marhaság. Kriariaxok sem léteznek, raidosokról pedig még nem hallottam és olvastam. A többi az rendben van. Ami a kis zöld emberkéket illeti, nem zárom ki a létezésüket, de akikre jellemző a zöld szín, vagy részben zöld szín, az a reptiliánok jelentős része. Viszont ők jóval nagyobbak az embernél, tehát nem nevezhetők "kis zöld emberkéknek".

Hozzá kell tenni, hogy a földönkívülieknek nevezett lények elég jelentős része egyben multidimenzionális is , tehát elég nagy az átfedés a két fogalom között.

2020. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Én a kispárnákra szavazok.Hamarosan el is visznek magukkal,biztosan olyan lesz mint egy álom. :)
2020. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem van egy másik elméletem, ami sokak számára elég kiábrándító lehet.

Az ufoészlelések lehet hogy nem mások, mint idegen szondák, amiket olyan civilizációk alkottak, akik már réges régen elpusztultak...

2020. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 ez egész jó gondolat, csak azért mozognak azok elég sajátosan, légierő pilótái tapasztalták. Vagy akkor miért nincs semmi modern készülék maradvány a földön? Egy atomkatasztrófa nyomait észrevennék a kutatók szerintem és akkor is maradhatna olyan terület ami nem lett lebombázva.
2020. jún. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem

Zöldek és a szürkék

2020. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!