Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek Miskolci...

Mi a véleményetek Miskolci László ufókutató munkásságáról?

Figyelt kérdés

Ő volt az első aki katonai honvéd aktákat publikált.

Az eddigi média-tv megnyilvánulásai is korrektek, nem a "bolondosabb" ufókutatók közé tartozik, hanem objektívabb.


www pont miskolcilaszlo pont hu oldalon a média fül alatt ott vannak a dolgai.



máj. 20. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%

Engem az érdekelne, hogy mit csinál a mindennapokban. Csak úgy tudok azonosulni valakivel, ha a végzettségét és a mindennapjait valahogy átérzem. Ő nem diplomás. Valamilyen magasépítő technikus. Vajon dolgozik és munkamellett kutat? Vagy csak kutat?


Minden magyar ufológusnak van diplomája :


Egely György - BME hőerőgépész, fizikus

Verőczei Ernő - Villamosmérnök

Keviczky Kálmán - Hadmérnök

Hargitai Károly - biológus

Kisfaludy György - mérnök

stb stb

máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%
Szélhámosok.
máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Mivel ufót még senki sem tudott bizonyíthatóan találni, kb. tökmindegy, hogy egy professzor vagy egy földműves az, aki nem találja az ufókat :)
máj. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
36%

https://www.youtube.com/watch?v=y1ntd2g-3cQ

Csak úgy sugárzik belőle az értelem.

A szokásos, elvont misztikus történetekhez mániákusan vonzódó paranormális.

Nyilván nem nézem végig a majdnem kétórás marhaságot, hiszen kár lenne az időért.

De ha csak belekattintunk, olyanokon lovagol, mint a Stonehenge (világ egyik legalaposabban kutatott, tisztázott története, ami általában nem fér bele a misztikusok fejébe), "mátraszentimrei szuperkocka" kamu és a többi.

Valószínű, hogy a világnak szüksége van ilyen félnótásokra, trollokra is, ez olyan, mint mondjuk valamelyik parlamentben az ellenzék.

Akik ilyen szinten vonzódnak a konteós dolgokhoz, nem tartom ép gondolkodásnak. Paranoid hajlamok ezek lényegében, annak különféle megnyilvánulásai. Általában születési eltérés okozza, gyógyíthatatlan. Idősebb korra csak romolhat az állapot, vagy jobb esetben stagnál.

máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Nagyokosok! Azt mondjátok már meg nekem, ki az aki nálam jobban tudja, hogy én mit gondolok? Nem tetszik-nem tetszik gombok azok.

Ezeket cirkuszban kellene mutogatni, vagy diliházba csukni.

máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

2 dologban vagyok biztos:

1. Van fejlett élet a Földön kívül is.

2. Minden ilyen szakértő kamus.

máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

4 "Csak úgy sugárzik belőle az értelem."


Ufókat kutatni nem kell nagy értelem. Odamegy, felveszi az adatokat és felteszi a netre. A többi más kutatók dolga. A kiértékelést elvégzi egy diplomás vagy maga az olvasó

máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%

7. Tesközelből érzékelhettem egy tudós elemzést. Mivel nem közszereplő, csak a lényeget írom: amire azt írta, hogy egyértelműen egy ufó, az felszakadt emulzió volt egy diafilmen. Addig csűrte-csavarta szegény Photoshopot, míg meg nem lelte a „bizonyítékot”. Profi képfeldolgozó vagyok 1976 óta. Az első PS, amivel dolgoztam, a 2.5-ös volt. Szóval egy kicsit értek ezekhez.

Ha veszel egy nagyon professzionális stock fotót, és ugyanazokat a lépéseket elvégzed rajta, az eredmény is hasonló lesz.

Egyébként monitoron is megismerem a filmek hibáit, de a kezemben is volt.

Egy másik ismerős „szakértő” meg mobiltelefonon beszélgetett istennel. Hozzájárulását kérte egy módosításhoz.

máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%

8 Ezért írtam, hogy az ufo kutatónak csak az adatfelvétellel kell foglalkoznia, kellene legalábbis. A kiértékelést elvégzi egy diplomás szakértő. Az ufó kutatónak az az elévülhetlen érdeme, ha van egy észlelés azonnal a helyszínre megy és begyűjti a mintát majd felteszi a netre👍



A szakértők majd kiértékelik, hogy reptilián, Zéta Reticulii vagy csak egy természeti jelenség

máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

Ufókutató nem létezik, de a tudomány összes ági valamilyen szinten kapcsolódik a témához.

Az élet keletkezése, a világegyetem megismerése, haditechnika… hogy csak ötletszerűen írjak néhány ágat.

De a tudós nem mond olyant, hogy plejádiak. Mert olyan nincs. Vagy szerintetek Napiak vannak? Mi napiak vagyunk? Ha a Szaturnuszon, Vénuszon, Marson lenne élet, akkor azok is Napiak lennének?

A Plejádok (Fiastyúk) csillagainak száma több mint ezer. Szóval akkor…

De az itt gyakran felbukkanó lények pont ugyanilyen marhaságok. Unalmasan ismételem, de ez a tény.

máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!