Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez bizonyítja, hogy "reptílián...

Ez bizonyítja, hogy "reptíliánok" irányítják a médiát? (full HD videoval)

Figyelt kérdés

Gondolom nagy vonalakban ismeri mindenki a reptílián elméletet David Icke könyvein keresztül nem ismeretlen hazánkban sem. Fejlett földönkívüliek irányítják a háttérhatalmat és a pénzrendszeren keresztül tartják ellenőrzés alatt a médiát, ipart, gazdaságot meg úgy mindent. Jelenkori liberális mozgalmak, amik látszólag fehér ellenesek (BLM,gender,migráció,EU) szintén általuk előidézett manipulált jelenség...


Mindezekre eddig nem volt kézzel fogható bizonyíték, hiszen hogyan lehetne egy alakváltó gyíkembert megfogni kamerán keresztül. Még én magam is azt mondtam azokra a "bizonyítékokra" amiket eddig láttam, hogy bizonyára valami képi manipuláció lehet illetve utánajárni nagyon nehéz volt, mert nem volt meg az eredeti közmédia felvétele, amin ráadásul pont ugyanez van. Most lehull a lepel?


Carolin Kebekus német komikus május 21-i élő TV adásban felvett műsorában vették észre szemfülesek, hogy a műsor egy adott pontján aztán valami bizarr történik, a szeme egy pillanatra teljesen megváltozik.Egy másodpercre mintha egy második szemhéj sejlene fel, mely teljesen elfedi a szemeit. Épp mint a hüllőknél…

https://www.youtube.com/watch?v=Tsi1Xmq58ds&feature=youtu.be


Erre azt mondanám, hogy egy ügyes képszerkesztővel létrehozott effekt, ha nem lenne meg ugyanez az eredeti ARD adásában. Még nem szedték le a hüllőemberek addig nézzed a felvételt. Éppen Donald Trumpot ekézi, amikor az elképesztő reptílián szemkifordulás 6:50-nél jön elő. Magam sem hinném, ha nem látnám. [link]


Lehetséges, hogy a felvétel bizonyíthatja, hogy földönkívüli hatalomátvétel zajlik a Földön? Vagy már le is játszódott?


Vagyis a médián, a politikán, az egészségügyi rendszereken és a valláson keresztül próbálnak leuralni minket...😮



2020. júl. 3. 17:18
1 2 3 4 5
 11/43 Künzang válasza:
86%
Mindegy mi vagy ki irányítja a dolgokat ha negatív a tapasztalatod akkor kellemetlen, rossz az életed ha jót tapasztalsz akkor hozd ki belőle a legtöbbet és ezt oszt meg másokkal is. Légy pozitív és gondoskodó minden és mindenki felé, amikor kell akkor tedd azt amit kell ha nyugalom van akkor őrizd azt meg az utókor számára is.
2021. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
66%
most nézem a szavazatokat, ennyire 50% még nem láttam.
2021. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim válasza:
56%
Igen
2021. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
69%
Video manipuláció szerintem.
2021. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
34%
Vagy adas hiba is lehetett.
2021. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
65%

Ez kb. olyan mint amikor a hithu babonas embernek probalja elmagyarazni egy állatorvos hogy a kecskeje herejebe miert talalt fogat.


Ha igaz lenne azt nem vetted volna eszre. Ez igen nagy baki lenne a reptilianoktol.

2021. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
54%
Nem unalmas minden egyértelműen kamu hülyeségre azt hinni, hogy igazi?
2021. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez a létező (az egyik) legkényesebb és legbonyolultabb téma amivel valaha találkoztam.

Mégis azt kell hogy mondjam hogy az ész csak akkor ér valamit ha jellem is társult hozzá. Illetve fordítva is.

2021. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
26%
Mindegy hányszor emeled ki a kérdést. Ez akkor is kamu habbal.
2021. szept. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
47%
Az Ellenállás már legyőzte őket.
2021. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!