Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A piramisok valójában a...

A piramisok valójában a reptiliánok és a nimfák háborújának maradványai?

Figyelt kérdés

Közismert tény ez a két faj a történelem hajnalán véres háborút vívott egymással, amibe az emberiség is belekeveredett. Több bizonyíték is van arra, hogy a nimfák építették a piramisoknak nevezett épületeket, amiket a föld több pontján, sőt még a Marson is építettek: [link]

Valóban lehetséges, hogy az eddigi történelmünk hazugság volt?



2016. máj. 23. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
"Közismert tény ......" Világos!
2016. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A szabályos piramisok azok a reptiliánok művei a lépcsősek meg a nimfáké mert az ő mértani és anyagmegmunkálási technológiájuk fejletlenebb volt ezért csak lépcsős piramisra futotta nekik. Próbálták ezeket csicsázni de akkor is gagyesz.
2016. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 SpilerHUN ***** válasza:
0%
Közismert tény? Dobj már egy linket erről mert érdekelne. A reptiliánok nem az annunakikkal háborúztak korábban? A nimfa fajról nem is hallottam! :XD
2016. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A tudatlanságotokról nem én tehetek. Amúgy meg a Google a barátotok :-)
2016. máj. 24. 22:10
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
A piramisok még mindig sírhelyek...
2016. máj. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 SpilerHUN ***** válasza:
82%

Kérdező!


Rákerestem a neten de semmit sem találtam!! Ennyire "közismert"! :D :D :D :D

2016. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Az Atlantisziak építették a piramisokat. Ők szövetkeztek a Hükszoszokkal és haladó technológiájukkal megépítették az egyiptomi piramisokat.
2016. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A nimfák alatt a nefilimekre gondolsz gyanítom és azokat a nefilimek építették. A reptíliánoknak nem sok közük volt hozzá, csak átvették később
2016. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen. Azok. Történelemkönyvbe is benne van. Érettségi tétel. Ezt ki nem tudja?
2016. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó : a történelem könyvek átmennek akadémiai cenzúrán, azt írnak bele amit akrnak az akadémikusok csoportja, akik az állami háttérhatalomtól kapják a pénzt
2016. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!