Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttatok már ilyet az égen?

Láttatok már ilyet az égen?

Figyelt kérdés
Agyonisten ! Más többször is láttam olyat, hogy látszólag egy sima csillag volt, aztán hirtelen megmozdult és elrepült. Persze teljesen hangtalanul. Ez vajon mi a csuda lehet? Tudtommal egy repülő se tud mozdulatlanul lebegni. Ez vajon valami műhold lehet vagy Drón? Esetleg egy földönkívüli jármű?

2020. júl. 8. 07:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Lehet már megint a Musk műholdak voltak
2020. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
67%
Igen, szerintem is műholdak voltak.
2020. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
meteorológiai léggömb
2020. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2020. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
58%
Erre valaszt nehez adni, viszont nem gondolom hogy muhold volt, hiszen azok keringenek a Fold korul, tehat folyamatos mozgasban vannak. Helyben lebego repulok leteznek, ilyen peldaul a Herrier, de nem hiszem, hogy ilyesmi legi jarmu volt, mert ezek inkabb vadaszgepek, Magyarorszagnak pedig nincsenek ilyen gepei. A leg logikusabb lehetoseg szerintem egy magasan repulo dron. De nincs kizarva, hogy foldonkivuli jarmu volt. Nem azert mert megszallott bekattant ufo hivo lennek, hanem csak mert olyan hatalmas az univerzum, hogy kizartnak tartom, hogy egyedul nekunk embereknek volt akkora mazlink, hogy kifejlodtunk. Lehet, hogy egy kozeli galaxisban mar tizmillio evvel ezelott kifejlodott egy intelligens faj, ami mara siman elerhetett egy olyan fejlettsegi szintet, hogy kepesek utazgatni az urben.
2020. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A műhold nem mozdulatlan.
2020. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Engem valahogy mindig megtalálnak az ilyen fura égi jelenségek. Régen a 90-es években egyszer késő este mentünk autóval az országúton és olyan fura piros fénnyel villogó kis valamik repkedtek körülöttünk az autóval egy magasságban, egész közel voltak hozzánk. De mivel sötét volt nem láttam az alakjukat.
2020. júl. 8. 15:31
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan ilyet látok már évek óta. Látszólag csak egy csillag, és el kezd mozogni. Mivel a műhold nem áll meg, a drón meg miért nézne ki úgy mint egy csillag, és alapból sötétben minek drónozna valaki + hangja is lenne, sőt a drón az nem is világít, legalábbis annyira nem mint egy csillag, ezért valami más lesz a háttérben. Ez valóban UFO volt. És itt most álljunk meg, az UFO nem földönkívülit jelent feltétlenül, hanem azonosítatlan repülő tárgyat. Ezért bármi lehet, amit mi nem tudunk azonosítani!
2020. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
lumbulábi krixkraxi reptilián flotta!
2020. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Én csillag nagyságú, de villogó kis fényeket látok, zölden pirosan villog, mi lehet?
2020. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!