Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ismerősöm csak kitalálta-va...

Az ismerősöm csak kitalálta-vagy tényleg UFO-t látott?

Figyelt kérdés

Elmondása szerint csütörtök este tartott haza a busszal, ő volt az utolsó utás, azt követően hogy leszállt felnézett az égre, és egy oly háromszögletű, fényes élekkel rendelkező tárgyat pillantott meg, ahogyan az lebegett majd gyorsan eltűnt.

A településen többek is ezt állították.

Én pont nem voltam ennek tanúja, mert dolgoztam.



ápr. 20. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Vagy igen, vagy nem. Ennyiből lehetetlen megállapítani
ápr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerint sokat dolgozott és nagyon fáradt lehetett aznap.
ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Merre történt ez?
ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy nemcsak kitalálta, és ha a szó jelentését nézzük, valóban ufo volt, mert nem tudjuk azonosítani.
ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lilluci27 válasza:
0%
Igen, kitalálta
ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
AZ UFO leírások szerint a háromszög alakú járműveket az emberek (talán a hadsereg) készítik földönkívüli technológiák alapján. Sokkal egyszerűbbek, mint az igazi földönkívüliek járművei.
ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is láttam a saját szememmel. Anyám látta a balkonról es odahívott, volt nála távcső es lattam, egy lebegő tárgy, es az alján váltakozó piros es zöld lámpák voltak. Vagy fények.

Állt egy félórát, utana eltűnt. A formáját nem lattam pontosan mert este volt. A teraszunk egy erdőre néz, es ott az erdő felett anyam sokszor látott hasonlót.

Abban az erdőben állítólag vannak paranormalis jelenségek, meg külföldről is látogatják emiatt, mert a fák kulonosen hajlottak benne (nem magyarország területe, hanem erdély)

En paranormalisat nem lattam, igaz sokat nem jartam ott, de az ufót igen.

ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerek erdő?
ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!