Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pista bácsit vissza tudnák...

Pista bácsit vissza tudnák hozni este vitték el csak nem tudom minek mikor az öreg alzheimeres?

Figyelt kérdés

Már idegesít hogy majdnem minden hajnalban zümmögő hangra ébredek majd látom az égből lejövő teleportációs fénysugarat.Aztán ahogy kilesek a redőny rései között de szigorúan csak ott mert nem akarom hogy észrevegyenek, akkor látom a szomszédokat amilyen pozitúrában éppen otthon találták sugározzák fel a hajóba ami ott lebeg felettünk.

Tegnap este vártam őket esti védőitallal olyan jó magyar igazi árokszaggató biciklieldobós házipálinkával de nem jöttek.

Vagyis hozzám nem.

Szomszédbe beköszöntek szegény piri néni éppen a wc próbálta magából eltávolítani a fölösleges bélszennyeződéseket egy hatalmas chilis bab után akkor sugározták fel.

Szegénynek láttam az arcán hogy most ezen lepődjön meg hogy a fénysugárben a háza felett sugározzák fel vagy azon hogy ki kellene nyomnia a dolgot.

Nos ahogy a redőny rései között láttam talán a sok adrenalin ami felszabadul egy ilyen este után mikor az embert egy hatalmas tál chilis bab utáni végtermék eltávolítás közben felakarják sugározni győzött az ősi ösztön és piri néni elengedte a nyomást a hasából.

A fotonsugár halványkék színe azon a részen ahol piri néni éppen elhagyta a földi viszonyokat hírtelen barnára változott.

Másoknak is a szomszédjait elviszik így néha?



#Pista bácsi #jönnek este #jöttünkláttunkvisszamennénk #teleportációs kapu #szpoksugározzfelazentörprájszra
2020. júl. 27. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Hát te még mindig nem alszol?


Ezt megszívtad, a Pista bá előbb kínálta őket a pálesszel, a Piri meg mindenféle jó magyar kajával. Azért a tudásért vitték el őket. A Pista mán kellőképpen be volt b*szva, nem tudott magáról, a Piri meg ijedtében maga alá rottyantott.


Úgy látszik a te itókád nagyon gyenge, nem ragadta meg a szaglásukat. Gyárts jobbat

2020. júl. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Főzzél káposztalevest nekik, mint Louis De Funes. Arra nagyon buknak.

https://www.youtube.com/watch?v=eMrf2lhaDHk

2020. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem a káposztalevest.

Brutál film.

De pirin néni látványa akkor is belém lesz most már mindig kódolva ahogy a redőny rései között látom ahogy feszül az arc feszül majd mikor a nyomáskiegyenlítő szelep eldurran vagy lefojt jön a megkönnyebbülés és az a pillanat mait nem kellett volna látnom szitanyomásban barna lesz a halványkék fotonizációs fénysugár.

2020. júl. 27. 10:58
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
A Funesnek volt olyan filmje is, amiben durrogtat, azaz a pukira érkeznek az idegenek, az a hívójel Csinálj egy jó bablevest vacsira, hátha beválik. Mennyi jó ötlet jöhet egy-egy filmből...
2020. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Viszik az űrdiszkóba
2020. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Best of az UFO kategóriában.
2021. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!