Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek milyen élőlények...

DaRuf kérdése:

Szerintetek milyen élőlények léteznek avilágűrben?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen lények létezhetnek más bolygókon? Az szinte biztos, hogy vannak, mert végtelen számú univerzum létezik, ennél fogva végtelen bolygó. Én arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan képzelitek el őket? Azt is írjátok oda, hogy milyen tájon (pl. tengerek erdők...) találhatók és hogy milyen az oxigén aránya azon a bizonyos bolygón. És azért van az UFO észlelésekben a kérdés, mert csak így találják meg :DDD

2012. dec. 23. 18:59
1 2 3
 1/23 x) ***** válasza:
40%
Az biztos hogy egyáltalán nem olyanok mint ahogy elképzeljük őket. Szerintem ezt senki nem tudja pontosan. De biztos kapsz majd érdekes válaszokat a nagy ufónautáktól.. :D
2012. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Két kérdést írtál egybe.

A világűrben vírusokat, baktériumokat találtak már, nem csak a Föld közelében. Sokáig élt a gyanú, hogy az eszközök a földön szennyeződtek, de ezt gyakorlatilag már ki lehet zárni. Illetve szennyeződhetnek, de nagyon valószínű, hogy mást is hoztak vissza.


A földi életet sem tudtuk megfejteni még, más bolygók élővilágát nehéz elképzelni. Az értelmes lényeket csak emberszerűnek tudjuk elképzelni. Na de mi az értelem definíciója? Egy kutyának is meg van a magához való esze. Nincs asszociációs képessége. Jó, nincs. De szenvedélybetegségei sincsenek. Nem tudunk híres pók költőket felsorolni, de hírhedt hangyabankrablókat sem.


Őszintén nem tudom másmilyennek elképzelni, mint amilyenek magunk is vagyunk.

2012. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Én is úgy képzelem el őket,mint az embereket.Nem sokkal több különbség lehet köztünk,mint az europid és a mongoloid között.Egy kicsit alacsonyabbak nálunk,bőrszínük világosabb,szürkés-kékes.Hideg helyen élnek,sok folyó,tó található a bolygójukon.AZ oxigén ugyan abban a mennyiségben található,meg,mint a Földön.A bolygójukon nem élnek rovarok.A városaik nem olyan sűrűek,mint az embereké,sok zöld terület van.Rengeteg nagyobb falu van,de főleg kis és középvárosok.A házaik inkább az európai építészetre emlékeztetnek.Lakóházaik gyakran kétszintesek,de ezen épületeknek az alsó szintjén nem szobák vannak,hanem garázs és dolgozószoba,az első emeleten pedig konyha,hálószoba.Ezeknél az épületeknél általában nincs padlás.Az egyszintes házaknál általában van paslás,ahol gyarkan padlásszobát alakítanak ki.Az épület tetejét kemény anyagból készítik.Többszintes társasházak is vannak náluk.Házaik általában egyszerűek,kockaszerűek,vagy L alakúak.Hatalmas szobrokat,műemlékeket épületeket is építenek.Házaikat úgy építik,hogy nagy természeti katasztrofáknak is ellen tudjon állni.Számukra nagyon fontos fajuk történelme.Nagyon büszkék a kultúrájukra és az írásukra.Írásuk a grúz és görög írásokra hasonlít.Náluk nem olyan különbözőek a kultúrák,mint nálunk.5-ös számrendszert használnak.Fontos náluk a mezőgazdaság és az élelmiszeripar.Fontosnak tartják,hogy minden egyes emberüknek(most mit írjak ide?:D) tudják biztosítani az elegendő táplálékot és vizet.


Na,kitaláltam egy jó kis történetet.Remélem tetszett.:)

2012. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Egyébként szerintem attól függ a kinézetük és viselkedésük, hogy milyen helyen élnek. Például a Földön vannak eszkimók és afrikai benszülöttek, és teljesen másak, mert más éghajlaton élnek. Szóval az én véleményem az, hogy a bolygó típusától (hideg, meleg, dombos, sík, ...) függenek a tulajdonságaik, akárcsak a Földön.

2012. dec. 28. 23:27
 5/23 anonim ***** válasza:

De nem másak, meg nem is mások a földi emberek. Termetben, bőrszínben, arcvonásokban van eltérés. Sőt nem csak földrajzi hely szerint, de két testvér sem egyforma. Még egypetéjű ikrek sem teljesen azonosak.

Ám főbb tulajdonságainkban egyformák vagyunk. Pl. a génjeinkben.

2012. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Fajtájukat tekintve végtelen. Nem feltétlenűl oxigén kell nekik, attól függ mit igényel a szervezet. Valószínüleg vannak szervezetek, melyek általunk ismeretlen anyagot igényelnek.
2012. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

[link]


így tudnám elképzelni..

2013. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

404-es űrlények vannak...

Meg majmok, meg gorillák, zebrák, tigrisek, antilop, gazellák, emberek, farkasok, rókák, csimpánzok, heringek, delfinek, baktériumok, virusok, gyíkok, madarak, dinoszauruszok, nagyfejű idióta dilis ufok, és a legvégére Veronika... :)


Geronedo maria nyúgdija ment, ezért ő már nem él a világűrben...

2013. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hát az életnek rengeteg formája van.Mivel több billiárd csillag létezik még a világűrben,ezért több millárd lehet aminek az életre alkalmas bolygója lehet,olyan ahol adott a megfelelő hőmérséklet nyomás stb.Tudósok bebizonyították,hogy nagyon hidegben vagy nagyon nagy nyomás,vagy nagy melegben csak primitív sejtszerű életformák jöhetnek létre,tehát ha valahol értelmes élet van,akkor az föld bolygóéhoz hasonló.

Az értelmes élet alatt,pedig az előre gondolkodó,tervező lényeket kell érteni,egy kutya ilyen szempontból nem az.

2013. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 David82 ***** válasza:
A földönkívüliek úgy tudom, át tudnak járni a dimenziókon. A miénkkel párhuzamos harmadik dimenziós világokba is átjutnak, ahol emberek, vagy robotok élnek. Konkrétan az ufok a mi univerzumunkból származnak, tehát evilági lények, és nagy szerepük van abban, hogy békét teremtsenek, megvédenek minket más fejlettebb, agresszívebb fajoktól. A kis zöldek a mi jótevőink.
2013. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!