Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek is Miskolci...

Szerintetek is Miskolci László hülyeségeket beszél? Nem azt mondom mindegyikben de legtöbb be igen

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 14:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Vannak jó könyveik meg ilynek de legtöbbször hülyeséget beszél
2020. júl. 29. 14:33
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Való igaz, de bocsáss meg neki. :( Jól meg*ta a mátranováki fanyűvő egyszer az erdőben azóta ilyen.
2020. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Melyik könyvére gondolsz?

Volt neki egy sorozata az Összeesküövés elméletek, de abban nem szerepel a véleménye, csak ismerteti az elméleteket.

Nemrég jelent meg a Magyar UFO Akták, amiben titkos honvédelmi anyagok vannak. Ami szerintem óriási lépés idehaza, mert ilyeneket senki sem publikált.

2020. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyannyira nem beszél hülyeségeket, hogy a hozzáállása az példaértékű. Miért mondana hülyeségeket? Aki igazán elmélyed ebben a témában és nem egy vaskalapos ember, az máshogyan nem is tud gondolkozni. Nagy hiánypótló ez a legújabb könyve, de a korábbiak is jók.
2020. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem a srácot.

Több ilyen ember kellene nemcsak magyarban hanem minden országban.

Akik ennyire jól dolgozzák fel ezeket a témákat és mernek róla beszélni.

Kitartó szorgalmas munkát neki.

2020. júl. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2020. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi gond. Átgondolja a dolgokat és mindig felvázol több magyarázatot. De én csak az előadásait néztem yt-n, a könyvét nem olvastam. Sztem nem az a fajta aki mindenben hisz ami ezó meg ufó.
2020. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt sràc,nem elfogult a tèmàban,több ilyen kellene
2020. júl. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es itt több írása is elolvasható:

[link]

2020. júl. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!