Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A gabona köröket miért csinálj...

A gabona köröket miért csinálják az ufok?

Figyelt kérdés

Szerintem ez mögött valami van. Sokan azt mondják hogy így akarnak kommunikálni velünk szerintem viszont csak lopják a gabonát hogy gabonapelyhet készítsenek belőle és azért ilyen formákat vésnek a táblába mert így nem olyan feltűnő. Gondolj bele ha csak egyszerűen learatnának a széléből az milyen lenne már mindenki tudná csak egyszerűen elviszik a termést így viszont azon gondolkoznak az emberek hogy vajon mi a jelentése.

Milyen trükkösek! Szerinted is?



#gabonakör #gabona kör #gab onakör #gabo nakör
2020. júl. 29. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Márpedig kommunikálnak vele,vagy legalábbis szeretnének kommunikálni, de az emberiség még olyan fejletlen, hogy nem érti mondnivalójukat.
2020. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg nem... látod? Ezt akarják hogy elhidjük és nagyon jól csinálják.
2020. júl. 29. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Unatkoznak és itt élik ki magukat.
2020. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Az ember mit csinál, ha olyan emberrel találkozik aki nem érti őt?

Elmutogatja, lerajzolja mondanivalóját, csak az embernél a mutogatást is mindenki érti, mert egy bolygón egy társadalomban nőttünk fel.

Egy idegen bolygón nem ismerik szokásainkat, jeleinket, ezért nem igazán tudnak mutogatni.

Akkor hogy tudnak nekünk üzenni? Rajzzal, geometriai formákkal, mert elméletileg matematikai faj vagyunk, csak úgy tűnik, még nagyon primitív.

Vagy úgy vandálkodnak a bolygónkon, mint a graffitisek.

2020. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lucifer (Lv.101) ***** válasza:
Szimplán művészetből.
2020. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Szerintem a művészettel is önmagunkat fejezzük ki, szóval valami jelentése csak van.
2020. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg lopják a gabonát... Lássatok a dolgok mögé, nem kell mindent elhinni amit a "nagy ufó kutatók" mondanak ők sem értik csak magyaráznak. Félre vannak vezetve ezt akarják az ufok és így titokban marad a mesterkedésük.
2020. júl. 29. 22:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mindenki azt gondol, amit akar, senki nem tudja, hogy valójában ki, vagy mi és miért csinálja a gabonaköröket. De logikusan gondolkodva más bolygón nagy eséllyel az élet is másképp alakult, és ki tudja milyen hatással van az idegenekre a földi gabona?

Bár az való igaz, hogy benne van a pakliban, hogy számukra is ehető. Lehet, hogy a gabonakörök készítése és a tehenek elrablása között van valami kapcsolat?

2020. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez szerintem marhaság, hogy lopják a gabonát, ez meg sem fordult a fejemben soha. Ezekkel az ábrákkal úgynevezett szent geometriai szimbólumokat akarnak velünk közölni. Az már más kérdés, hogy ezeket hányan fejtik és értik meg. Hogy miért pont gabonatáblákban csinálják, azt nem tudom. Talán ez a legfeltűnőbb magasról figyelve.

Nem olyan fajta lények készítik a gabonaköröket, mint ami a köztudatban él az emberekben a földönkívüliekkel kapcsolatban, hogy leszállnak, és hozzálátnak a munkához.


A teheneket mások rabolták el annak idején, azok már inkább olyanok kinézetre, mint ahogyan elképzelik az emberek őket. De a gabonaköröket olyan magas szintű lények készítik, akiknek nincsen szükségük a gabona és bármilyen étel elfogyasztására, és nincsen járművük sem.


Bár lehet, hogy vannak olyanok is, amiket hagyományos, járművekkel rendelkező lények készítettek. A hamisítványokról meg szerintem nem is érdemes beszélni, szóra sem érdemesek.

2020. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Ez szerintem marhaság, hogy lopják a gabonát, ez meg sem fordult a fejemben soha."


EZT MAGYARÁZOM EMBEREK. Nyissátok már ki a szemeteket!

2020. júl. 30. 01:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!