Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A gabonakörök valójában...

A gabonakörök valójában idegenek QR kódjai?

Figyelt kérdés

Eddig még nem találtak elfogadható magyarázatot arra, hogy az idegenek miért rajzolnak gabonaköröket. Sokan azt állítják, hogy egy fejlett civilizációnak nincs szüksége ilyenre.

De ha belegondolunk, mi is használunk QR kódokat, amik bizonyos helyzetekben praktikusak lehetnek.

Lehet, hogy a gabonakörök az idegenek QR kódjai, és amikor megérkezik egy idegen űrhajó a naprendszerbe, akkor tudja hogy a Föld a QR-kódos bolygó, idejön, lefuttat egy QR szkennert hogy megtalálja a gabonakörök helyét(az nekem nem tiszta mi alapján), majd beszkenneli a kódot, és megtudja az infót (ami ki tudja mi lehet?).



2018. jún. 16. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Ezt csak a debilek hiszik el.

Ha idegeneknek rajzolgatni lenne kedve akarmiért, akkor hegyeken, köveken stb tennék, nem gabonán ahonnan jövőre már nyoma sem lesz. Persze a buggyantanak és bulvárfüggők érdeklődését pénzzé lehet tenniz ezért is csinálják. A kombájn már úgyis megvan hozzá.

2018. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Mekkora hülye vagy. Persze, hogy találtak megfelelő magyarázatot, miszerint: A gabonakörökben élik ki művészi hajlamaikat és gabona iránti tiszteletüket. Náluk a gabona olyan, mint a hívőknél a szentelt kenyér vagy a szentelt bor.
2018. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
amikor kb 15-16 éves voltam, jártam haverokkal a helyi tsz-be szelektálni. mikor már jól bent voltunk a táblában, úgy döntöttünk, lepihenünk, ami abból állt, hogy lefektettük a búzát a földre és ráfeküdtünk. szerintem máshol is így csinálják a gabonaköröket
2018. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A válaszokért ment mindenkinek a zöld, de nem értem miért hülyeség?

A körökkel komoly károkat okoznak a gazdáknak, tehát ha emberek csinálják, azok azt kockáztatják hogy megbüntetik őket. Esetleg lehetne, hogy a gazdák maguk csinálják, hogy nagyobb legyen a turizmus, de ez a próbálkozás lehet nem jön be, miért tegyék tönkre saját földjüket?


Az érv, hogy hamar eltűnnek nem feltétlen helytálló, mert lehet hogy az idegeneknek elég pár óráig is hogy ott legyen.


Mellesleg HA emberek csinálják, akkor azok profik lehetnek, mert ilyen komplex köröket nehéz csinálni:

[link]

2018. jún. 16. 19:07
 5/12 A kérdező kommentje:
Kicsit off: kaptam egy üzenetet egy "hennaika" nevű felhasználótól, akinek elvileg van róla infója, de törölték mire megláttam. Legyen szíves csináljon új felhasználót, és küldje el az infókat.
2018. jún. 16. 19:10
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Én is kaptam tőle egy privátot ez állt benne "szia nem láttam a filmet" A mátrixos kérdésre küldte nekem... Szóval legyél szíves csinálj egy új felhasználót vagy egy hamburgert, mert azt szeretnék enni. Előre is köszönöm.

By Reaper

2018. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Emberek csinálják a köröket: https://www.youtube.com/watch?v=rtkMrNrEMLM
2018. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát, en nem vagyok alapból szkeptikus az "idegeneket" illetően, de a gabonaköröket, inkabb emberi tevékenysegnek tartom.
2018. jún. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

Elvileg tanítani akarnak minket. Ők több trillió évvel fejlettebb civilizáció. Már elhagyták testileg ezt a 3D-s univerzumot, de visszajárnak managelni az ittenieket.


Nézd pl ezen a gabonaábrán rajta van a 12 szálú DNS. Amit még mi fel sem fedeztünk vagy csak elhallgatják [link]


Aztán ott van prof.Kisfaludy György Óbudai egyetem időfizikusának elmélete a fizikáról. Ő mindent meg tud magyarázni a fizikán belül, nem olyan pongyola mint az akadémiai "tudomány" hogy nem ismerik a gravitáció és a többi 4 kölcsönhatás egyesítését. Nézd az ő ábrái pont olyanok mint a gabonakörök. Az időfizikát akarják nekünk oktatni az idegenek, amit Kisfaludy már tud [link]


[link]

2018. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9, az univerzum csak 13,5 milliárd éves, ne hadoválj több trillió éves kultúrákról.


Amúgy biztos forrásból tudom, hogy ezek a gabonakörök csak tag-ek, bandajelek. Az ufók falfirkái.

2018. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!