Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 180 napon belül a Pentagon...

180 napon belül a Pentagon nyilvánosságra hozza a titkos UFO akták egy részét. Ez köszönhető a Trump rezsimnek és a korábbitól eltérő politikáiknak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Te komolyan elhiszed, hogy nyilvánosságra hozzák a valóban releváns információkat?
2020. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2


Hát kellő nyomás hatására igen!


De kíváncsi vagyok hol vannak az UFO tagadók most?


Nyalogatják sebeiket a kis rohadékok!

2020. aug. 2. 12:23
 4/11 anonim ***** válasza:

Az UFO azonosítatlan repülő tárgyat jelent. De még ha idegen létformákról szóló aktákról is lesz szó, csak annyi lesz bennük, hogy hogyan kutattak élet után az űrben, és mennyire nem találtak.

Én is mondhatnam hogy tipikus ufó hívő. Semmi konkrét információ nincs az akták tartalmáról, de te már tudod mi van bennük.

2020. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4


Ha informálatlan vagy minek beszélsz?


Amerikai szenátorok beszélgetnek arról, hogy jó eséllyen nem tudja senki mik repkednek az amerikai légibázisok felett. Meg lehet, hogy már földökívüli gépek is vannak az amerikai állam birtokában.


Vagy te jobban informált vagy mint az amerikai diplomaták?

2020. aug. 2. 13:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Most szenátor vagy diplomata, mert a kettő nem ugyanaz. És szerintem minden ilyen szenátorra vagy diplomatára találsz tíz olyat aki hülyeségnek gondolja ezen allitasokat.
2020. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6


És te kinek hiszel? Aki hülyeségnek találja vagy aki nem?

2020. aug. 2. 13:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor mindig az a gyanúm, hogy csak gumicsont, hogy valami másról eltereljék a figyelmet.
2020. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez nem ezotéria adminok. Ezek már tények!
2020. aug. 2. 14:38
 10/11 anonim válasza:
Nyugi, mindent átraknak, ami szúrja a szemüket.
2020. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!