Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kb 20 percel ezelőtt fényes...

Kb 20 percel ezelőtt fényes pöttyök szelték át egymás után az eget. Lehetett ez a spacex starlink műholdjai? más megoldást nem látok vagy van más magyarázat?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 03:52
A kérdező szavazást indított:
A starlink mőholdak azok
Idegen életforma
Idk
Katonai cucc
28 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehetett.
2020. aug. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Műholdakat fényes nappal nem fogod látni. Más volt az.
2020. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, benéztem, azt hittem hogy 08:52-kor lett feltéve a kérdés. Így viszont lehet hogy azok voltak.
2020. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Bármi is volt, a gyk ezo szakértői biztosan tudják, hogy nem az volt.
2020. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#4 Miért kell mindig az ezotériát szidni? Miért ne mondhatná azt egy ezoterikus szemléletű ember is, hogy valószínűleg műholdak voltak?
2020. aug. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is láttam, a múlt hétvégén éjszaka nézegettem az csillagokat, szép tiszta volt az ég. Bár ez korábban volt, 11 óra körül, 2 nagyon halvány pont elindult egymással szembe, keresztezték egymást, majd megálltak távol egymástól. Csodálkoztam is, nem tudom mi volt, de érdekes látvány volt, én is űrszondákra gyanakodtam.
2020. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is láttam, de én tegnap előtt...
2020. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7 vagyok


Én is láttam hasonlót, rákerestem, de a ezek műholdak egymás után, egyenletes tempóban haladnak:

[link]


Amiket én láttam, azok viszont össze-vissza mozogtak, néha megálltak stb.

És talán nem olyan fényesek mint ezek a kis műholdak.

2020. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#7-es: 6-os vagyok, én két pontot láttam ami sokáig állt, szinte elveszett a csillagok közt, majd megindult egymással szembe, keresztezték egymást és megálltak.

Olyan gyorsan ment, hogy a repülő kizárt, talán műhold, ha az tud így mozogni.

Sokkal haloványabb volt annál, mint ami a videón van és a csillagoknál távolabbinak tűnt, ha nem figyeltem rendesen, szinte nem is lehetett látni.

Pici csillagnak hittem. Csak akkor kezdtem a szememmel követni, amikor megmoccant és aztán ment szembe vele a másik.

2020. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amúgy anyukám kb 10 éve látott olyat, mint a 7-es, csak nagyon közelről, pedig ő mem hisz az ilyesmikben.

Valamilyen telephelyet őriztek biztonsági őrként és éjszaka, amikor mentek csekkolni, az egyik épület felett lebegtek ezek a fényes pontok, mintha vízen úsznának. (Nem szent János Bogár, mert nagyok voltak). Videót is készített róla, az akkori motorolájával, de sajna nem találom sehol. Viszont gyerekként emlékszem, hogy mutatta.

2020. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!