Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a trükkje ennek a trükknek?

Mi a trükkje ennek a trükknek?

Figyelt kérdés
A lényege az volt, hogy a tag kirakott 6 tárgyat (első körben 5 különböző értékű pókerzseton+1 kártyalap, a másodikban 6 egyforma stampedlis pohár:D ) Elment pár méterrel arrébb és elfordult, nekem rá kellett mutatnom az egyikre, ő visszajött és mindig kitalálta, hogy melyikre mutatta. Valaki mondja meg, mert megőrülök :D

2012. aug. 23. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég hozzá egy kis tükör, amivel az illető a háta mögé lát.
2012. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Öhm, a tükrözés ki van zárva, a stampedlis poharaknál egy egész ház takart minket (annyira elküldtem:P). Szerintem beépített ember sem lehetett. Én valami pszihológiára gyanakszom vagy mittudomén mire^^
2012. aug. 23. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor passz. Kíváncsi lettem.
2012. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, biztos valami beépített kis kamera, vagy nem tudom. De mutatnod kellett rá, nyilván ebből találta ki, melyik volt az, ergo látta valahogy, hogy melyikre mutatsz
2012. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyat csináltam, hogy 6 stampedlis pohár egymás mellett, rámutattam a bal szélsőre, de a poharat, amire mutattam, megcseréltem egyel. Ekkor már nem jött össze neki, mert arra mutatott amelyikkel kicseréltem :D De aztán, ha jól emlékszem, megcsináltam még egyszer és akkor már tudta. Lehet mégis csak beépített ember van a dologban^^ nem tudom :/
2012. aug. 28. 11:54
 6/7 **Coffein** válasza:

Én tudom a kártyásat.:)

Ezt az egyik tanárom megcsinálta, és az a lényeg, hogy:

-kiválogatta a selejtes kártyákat.(az egyik oldalon a széle vastagabb mint a másikon)

-a vastagabb részek mindig ugyanazon az oldalon voltak.

És meg kellett fordítani és látta, hogy melyik tér el a többitől. Nem kellett megfordítsd?

2012. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak rá kellett mutatnom arra a tárgyra, amit választottam. Hozzá sem kellett érnem :D
2012. szept. 25. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!