Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-észlelés mostanában?...

UFO-észlelés mostanában? Legutóbb? Volt valaha?

Figyelt kérdés
Ha láttok valami furcsát az égen, arra gondoltok, hogy lehet, hogy földönkívüli? Vagy ezt teljesen elvetitek?

2020. aug. 16. 22:09
 1/8 anonim válasza:
49%
Persze, mindig előkapom a 20 éves mobiltelefonomat, aminek a koszos kamerájával elkezdem kamerázni out of focus 144p-ben a fekete dolgokat az égen, ez mindennapos
2020. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Igaz csak megjelenö valtakozo kigyullado-kialvo fenypontokat de felvettem videora es nem tusom megosztani. Mert pl youtibe fiokkal csak ez miatt nem akarnèk vacakolni ugy hogy a gmail vagy google fiokom jelszavat se tudom. A facre meg hiaba töltöm fel nem adja le ugyanabban a minösegben.


De szoval mivel jöttek folyamat katonai vörösen izzo helikopterek is a fénypontok közelebe gondoltam lesznek majd szivesek megosztani mit làttak es minimum leközlik. Es de hàt nincs leközölve.

2020. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szomszed meg amugy latott elsuhanni egy fekete haromszög alaku lampàs alju valamit. Ami egy pillanat alatt elsuhant es ugy kanyarodott hogy nem billentette le az egyik oldalàt hanem siman sikban. Ö ugyanakkor latta mint en a pontokat.
2020. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Ja es en csak azt nem tudom elkepzelni hogy lehet "àllni az égen"? Szoval a fenypontok igaz hol itt hol ott jelentek meg. De mint amikor kapcsolod egy kocsi fenyszorojat fel le. Hol a jobbat hol a balt aztan megint a jobbat. Àllo jarmüvön.
2020. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*belehondolva. Lehet morse jelek voltak. En erre gondolok eppen.csak bezavartak a katonai helik.
2020. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem állnak hanem lebegnek.
2020. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fenypontok nagyon fixek voltak. Mint egy csillag.

Azert nem gondoltam hirtelen ufora sem, mert ez a része olyan "földinek"tünt. Marmint az, hogy halvanyan kezdte, aztan erösebb lett a feny aztan kialudt. Aztan a masik erösödött, latszodott jobban es kialudt. Azutan megint az elsö kezdte. Persze ez nem ilyen lassan.

De szoval valtakozo erösségü a feny.

Ahogy egy autolampa is. Mikor kikapcsolod, izzik még vmennyit aztan alszik el. A enyerö valtakozasànak sebessege is ahhoz hasonlitott.


De elment, mentek utana a helikopterel, aztan vissza, aztan viszajöttek a helikopterek ezzel ment az égen a szorakozàs egy darabig, aztàn mindenki elhuzott.

2020. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
a történet szerint évekkel ezelőtt Borsodban lezuhant egy csészeajj megtalálták a környékbeli lakosok az utasait leadták egy állatmenhelyre az űrhajót meg eladták mint ócskavas
2020. aug. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!