Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az annunakik hüllőszerűek,...

Az annunakik hüllőszerűek, vagy pedig az ismert nagy szakállas, teljesen emberi kinézetű ábrázoláshoz hasonlítanak?

Figyelt kérdés
Aki jobban belement a témába, az megfigyelhette, hogy nem egyértelmű ez a kérdés. Általában az ismert szakállas lényekként mutatják őket a könyvekben és videókban, viszont sok helyen meg azt lehet olvasni, hogy hüllőszerűek voltak, és találtak is arrafelé ilyen lényeket ábrázoló szobrokat. Más is megfigyelte ezt az ellentmondást velük kapcsolatban? Vajon mi lehet az igazság?
2020. szept. 13. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj, hogy hacsak valaki nem ezt tanulta, akkor túl nagy szakértő nem lehet. Most lehet lábon lőttem magam, de ez van.

Szerintem itt egy erős összemosás van egyesek részéről.

Az annunakik a szárnyas istenek, akiket bikaszarvakkal ábrázolnak. A bikák szent állatok itt, vagy egy szárnyas, emberfejű formájuk is, korábban ezekből sokat megsemmisített az isis terrorszervezet.

[link]


Az isteneken rajta vannak a bikaszarvak:

[link]

Egyszerre több is.


Hüllőszerűnek egy istennőt ábrázolnak, Tiamatot, egy óriási tengeri kígyónak, mert ő a tenger istennője...egy ideig. Csakhogy a sumérek főistene, a viharisten, Marduk legyőzi őt egy összecsapásban. Marduknak vannak olyan ábrázolásai is, ahogy egy hüllőszerű lény kutyaként a lábainál fekszik vagy követi mindenhova. Ez most vagy Tiamat egy gyereke vagy férje, már nem emlékszek. Én is régen olvastam.

A lényeg, hogy a sárkányszerű lényeket mindig legyőzik.


A szobrokra rátérve: nincs rajtuk se szárny, se bikaszarv. A női istenek is viselik a szarvakat. Plusz nem tűnnek annyira hüllőszerűnek, hiszen óriási melleik vannak és egy csecsemőt szoptatnak. Szerintem a szobrásznak nem volt meg a kellő technológia felszereltsége, hogy jobban kidolgozza az emberi arcot vagy éppen nem ez volt benne a lényeg, hanem az anyaság kifejeződése és akkor az arc nem számít.

Mindenesetre az ubaidi szobrok szerintem nem isteneket ábrázolnak, hanem hétköznapi embereket (esetleg talizmánok voltak anyáknak). Egyesek pedig összemossák az istenekkel, mert így igazolást nyer a reptiliános teóriájuk. Pedig az is erőltetett belemagyarázás, hogy hüllőre hasonlítanak.

2020. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Ezt egyszerűen megválaszolhatjuk. A sumérok nevezték őket Annunakiknak, mert így mutatkoztak be. Hüllőszerűen írják le őket, akiknem pofájuk emberi vonásokat idéz. 2 szemük szájuk füleik ugyanolyan geometriai arányokkal helyzkedik el rajtuk [link]


Az annunakikat pikkelyekkel ábrázolják [link]

2020. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Nincsenek olyanok hogy annunakik tehát a kérdésed alapjában véve butaság. Csak azért mert néztél pár mesét a youtub-on róluk attól még nem lesznek valósak
2020. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alakváltó hibridek 50-50%-os kevert vérvonalú,fele Reptílián másik fele a Szíriuszi emberi dns-sel..


"Az Anunnaki a szó valódi értelmében 6 ezer évvel ezelőtt érkezett ide. De maga az Anunnaki kifejezés egy specifikus megnevezése egy hibridizációs programnak, ami emberszerű és reptilián lények csoportjai között zajlott és vissza tudják vezetni a közvetlen leszármazási vonalukat az Orioni birodalom és a Szíriusz Konföderáció közötti hibridizáláshoz. Ezért van az, hogy a Gízai Nagy Piramis oldalán kijönnek ezek a szellőzőaknák - amit az egyiptológusok szellőzőaknáknak hívnak – ezért néznek ezek szó szerint célirányosan az Orionra, mert mind az Orion, mind a Szíriusz hozta létre az irányító királyi vérvonalakat,.."


Ez egyfajta békeszerződés volt a 2 faj között,itt van a sztori mikor érkeztek,honnan,Enki és Enlillel kezdődően:


[link]

2020. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

A sumér ábrázolás nagyrészt szimbolikus ezért nem lehet rájuk támaszkodni,de a cikk szerint pl. az uralkodói kaszt akár 90 cm-rel is magasabb volt az átlag anuknál és a bőrük teljesen fehér volt...

Mint tudjuk a reptílián faj a drakonida ősi szárnyas sárkány fiatalabb változata,mindkettő magassága elérheti a 3-4 métert,uralkodói vérvonal tagjai sokkal magasabbak annyi különbséggel a kettő között,hogy a drakó nagyágyúk hófehérek..


Szíriusz B haderő és technikafejlesztés...ők is magasra nőnek..

2020. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésre egyértelmű a válasz: emberi kinézetű, nagy szakállú hüllők.

Aki nem hiszi, bizonyítsa be tévedésem!

2020. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 bebizonyítom én neked könnyen: Még soha senki nem látott ilyen lényt és nincs semmilyen bizonyíték rájuk
2020. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!