Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik lehettek, és honnan...

Kik lehettek, és honnan jöttek a latin-amerikai mítoszok szakállas istenei, akik kinézetre eltérőek az ottani őslakosoktól, és szobrokon lehet néhol látni őket?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Goauldok szerintem.
2014. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erről már annyit hallottam, tudna valaki valami normális forrást linkelni?
2014. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, hogy kinek mi a normális forrás.
2014. jún. 22. 01:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy-egy forrás arról, hogyan néznek ki ezek a szakállas istenek. És hogy ezek biztosan a latina merikaiak istenei.

szerintem olyan egetrengető dolog az, hogy az isteneiket nem önmagukhoz hasonlítják. Hiszen azok felettük állnak, és magasabb rendűek is egyben.

2014. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyiptomiak, föníciaiak, vikingek, kínaiak, templomos lovagok. Rengeteg elmélet van Kolumbusz előtti partraszállásokra. Az is lehet, hogy a szakállt hordozó gén csak néhány száz, néhány ezer éve tűnt el a dél amerikaiak közösségéből.
2014. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
néhány, a témával foglalkozó szakértők szerint az Anunnakik voltak akik a sumérok istenei..
2014. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bogyesz98 válasza:
Vikingek
2014. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de még írhat bárki, akinek valamilyen ötlete van.

Lehet, sőt valószínű, hogy vikingek és főníciaiak is elvetődtek valamerre Amerika felé még a "hivatalos" felfedezése előtt, akár délre, a mai latin-amerikai részek irányába is.

A vikingek nem tudom, hogy mennyire voltak szakállasok, de ezzel a magyarázattal az a gond, hogy maguk az őslakosok sem tudják már behatárolni ezeknek a lényeknek az érkezését, annyira régen történt, és így maradtak fent legendák és szobrok formájában. A vikingek és főníciaiak, ha eljutottak arrafelé, akkor az még szerintem "belátható" időn belül történt, én úgy gondolom, és valószínűleg nem is gyakoroltak az ottaniakra semmilyen hatást, ha partra is szálltak. Akkorát semmiképpen nem, hogy ilyen formákban fennmaradjon az emlékük.

2014. júl. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!