Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy valóban az UFO-k visznek-e el, vagy más dolog állnak esetleg a háttérben?

Figyelt kérdés

Reggelente sokszor van, hogy kialvatlanul kelek, pedig már korán lefekszem. Minden hónapban megesik, rendszerint többször is. Ilyenkor fáradt vagyok és levert, mint aki egész éjjel dorbézolt.

Olvastam egy könyvben, hogy az UFO-k törlik az emlékeket egy-egy ilyen utazás után.


~2 éve ráadásul egy rejtélyes szemölcs, anyajegy is megjelent a combomon. Kb 3 mm és barnás pötty. Viszont nem rég voltam röntgenvizsgálaton egy zúzódásos eséssel, de az nem mutatott ki semmit, pedig direkt kérdeztem arra látható-e valami. Persze,ha olyan anyagot, vonalkódot helyeznek be egy-egy elrablás alkalmával amit a röntgen nem mutat ki, akkor gondoltam ez lehet magyarázat. Ekkor jött az ötlet, hogy mutassuk meg egy bőrgyógyásznak. Ő viszont biztos volt benne, az egy sima pigmentfolt. Nem tudom, így elbizonytalanítottam.


A kérdésemhez visszatérve egyszerűen érzem oka van a fura ébredéseimnek. Anyukám nem hisz nekem. Gondoltam kamerát szereltetek a szobámba, így vissza tudnám nézni éjjel mi történik. Mivel egy szobában vagyok anyával, ezt soha nem engedné. Mit tennétek, hogy bizonyítsam be, vagy cáfoljam elméletemet? Mással is volt már hasonló?



2020. szept. 16. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Hallgass anyádra!

Ő az okosabb.

2020. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a kamera jó ötlet. Lehet alvajáró vagy.
2020. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
jó kamu :D
2020. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Gondolod, hogy az agyadból kitörlik az emléket, a kamerából meg nem?
2020. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Más tüneteid is vannak?
2020. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

Én alvásfigyelő alkalmazást használok, bár nem az űrlények miatt. Rögzíti az éjszakai zajokat, és figyeli, hogy mennyit mozogsz, mennyi a mélyalvás aránya stb. Csak a matracodra kell tenni a telót.


Ez segíthet eldönteni, hogy földönkívüliekkel lógsz, vagy mondjuk alvási apnoéd van. Az utóbbi károsabb.

2020. okt. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6 hol lehet ilyet venni?

van telefonom! internetes okostelefon facebookkal, google-al, stb.

2020. okt. 4. 04:05
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 ezt te árulod? vagy gyártod is?

mennyiért adnád el a spéci UFO figyelő telefonodat?

2020. okt. 4. 04:07
 9/11 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Google Play-en van fenn csomó, többségük ingyenes. Legalábbis azok a funkciók, amik neked kellenek egy pár napos/hetes vizsgálódáshoz.
2020. okt. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Keress rá Play-en az "alvásfigyelő" szóra. Magyar nyelvű appok is vannak.
2020. okt. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!