Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Házi alapanyagokból lehetne...

Hazerej_a_vihardémon kérdése:

Házi alapanyagokból lehetne készíteni űrutazásra alkalmas szerkezetet mint amit az idegenek használhatnak?

Figyelt kérdés
Mire lenne szükségem hozzá? Pl a szerszámok, alapanyag, üzemanyag stb.

2020. okt. 17. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom haver, lehet, hogy csak az általános pesszimizmusom és kishitűségem beszél belőlem de nem tartom t úl valószínűnek.De tudod mit, ne foglalkozz az ilyen negatív f. szokkal mint amilyen én vagyok, biztos van otthon egy régi beszart Simson egy disznópörkölő, némi farostlemez meg egy régi szovjet rádió amivel az elektronokai részét megoldod a projektnek, meg némi alufólia a külső borításhoz a kozmikus sugárzás ellen. Ha sikerül az űrutazás akkor a nemzet hőse leszel, 40 méteres bronzszobrot emelnek neked Pesten amit minden nap egy tucat közmunkás fog suvickolni, hogy fényesen ragyogjon.
2020. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2 év mulva fogok én is belevágni ebbe a témába. Sajnos én szobor helyett inkább birságtól félek, hogy megsértem a légteret meg a fene tudja még mi. Ha meg sikerülne a földet elhagyni valamilyen szerkezetnek, akkor meg véget nem érő pereskedésre számítanék, hogy hozzam vissza
2020. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Íme a lehetséges következő Darwin-díj nyertes.
2020. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

- csészealj

- turboó motor két ó-val (egyik rövid, másik pedig hosszú)

- kukorica olaj, lehetőleg nem szűz.

- néhány erősebb tehén, de van amelyiknek elég csak a füle meg a farka.

- logó

- szűrő, lehetőleg valami nem vezető fém.


Még gondolkodom...

2020. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég a csészealj, nem kell cifrazni. Eldobod, repül, kész.

👽👽👽

2020. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na, azért ez nem frizbi, előző...

[link]

2020. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát én szerintem nem. Gondolj bele, mennyi féle fizikai dolognak kell megjelenie, nagy hőmérséklet bírja, hideget bírja, nyomáskülönbséget bírja, káros kémiai rekciókat bírja, a levegőtbiztosítanod kell. Stb. Szerintem rohadt nehéz ilyet csinálni, olyan eszközök kellenek hozzá, amik otthon nincsenek.
2020. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%
csak Elon Musk vagy hasonlok meg ne tudjak ha hazilag valami csillsgkozi utazaskepes urkabint keszitesz, szoval egybol menj is el vele egy jo bolygora mert itt elveszik a nagykutyak a kiasott csontodat
2020. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszer már volt ugyanilyen kérdés.


Egyszerű!

1. veszel egy fürdőkádat.

2. Veszel egy nagy csomó palackos kólát, és mentost.

Az összes kóla kupakját kilyukasztod, hogy a nyomás szépen tudjon távozni, a mentosokon, pedig egyesével áthúzol egy-egy cérnát. És úgy összerakod, mint ebben a videóban: https://www.youtube.com/watch?v=HiYV9ldFwmM Fontos, hogy ne bonts ki, nehogy beleessen a mentos.

3. A kádat felállítod, hogy a ragasztásnál ne érhessen a kóla a mentoshoz.

4. A kupák alját ragaszd oda, valamilyen nagyon erős ragasztóval, úgy hogy még mindig ne érjen hozzá a kóla a mentoshoz.

5. Felborítod a kádat, úgy hogy szabályosan az alján álljon, és amikor elkezd a kóla pezsegni, a kupakon előre kifúrt lyukon távozik a nyomás, és megindul a kád.

6. Újra felépíted egy rámpa mögött, és úgy indítod el, hogy a rámpáról felszálljon.


Figyelem! Az űrhajó építése rendkívül költséges, és használata életveszélyes! Az eszköz kizárólag állami engedéllyel használható!

2020. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ejnye! Valaki megadhatná a Kérdezőnek a nevadai 51-es körzet tf.számát, mert ott tudják a tutit.

Valahogy így kezdődik: +1 775 ... ....

2020. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!