Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki hallott már vízi...

Valaki hallott már vízi közlekedésre is alkalmas UFO-król?

Figyelt kérdés
Az ilyen szerkezetek és az észlelésük abban különböznek a "közönségesektől", hogy vizekben, vagy annak közelében történt a megfigyelésük. Először a víz alatt haladnak ezek a különös szerkezetek, majd egyszer csak kiemelkednek onnan a víz felszíne felé, és végül felemelkednek a levegőbe hatalmas sebességgel. De ennek a folyamatnak a fordítottját is megfigyelték már: az ilyen járművek fentről a levegőből érkeztek, utána leszálltak a vízre, majd elmerültek benne.
2014. ápr. 18. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:

ilyenkor szokás valami linket is bedobni, mert így amit írtál, kevés lesz.

képzelőereje mindenkinek van, de konkrétan nem tudjuk mire gondolsz, hol hivatkoztak erre, vagy hol írtak róla.

Így már el lehet indulni kivesézni a dolgokat.

2014. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem minden UFO, vagyis ami tényleg idegen űrhajó, alkalmas a vízi utazásokra, mivel a külső burkát úgy tervezték meg, hogy a világűri viszonyoknak ellenálljon . Például a Bermuda Háromszögnél is sok ilyet észleltek, majd kiderült, hogy a víz alatt egy hatalmas kristálypiramis van, könnyen elképzelhető, hogy az lehet a bázisuk, vagy a tengerek mélyén máshol is lehetnek mélytengeri idegen bázisok . Gondold csak el, hogy a vizek 5%-át ismerjük csak, de mi lehet vajon a maradék 95%-ban ?
2014. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezt a témát ilyen tartalmú, tehát UFO-król szóló könyvekben olvastam.

Én is gondoltam arra, hogy az idegenek űrhajói nemcsak légi utazásra készültek. Ha pedig ide jöttek, akkor ennek nyilvánvalóan oka van, hogy miért merülnek el a vízben: valószínűleg a bázisaik miatt, ahol lehet, hogy kutatásokat is végeznek.

Az a lehetőség is megfordult a fejemben, hogy ezek a lények lehet, hogy valamikori, ma már nem létező földi civilizációknak már akkor magas technikai fejlettségre eljutott túlélői, akik akkor elhagyták a Földet, de azóta visszalátogatnak ide, egykori bolygójukra. Ahogyan sok felszín alatti rejtélyes dologról lehet olvasni, ugyanúgy lehetséges mindez a víz alatt is szerintem. Ki tudja, még mennyi mindent rejthetnek a vizeknek a mélységei.

2014. ápr. 18. 22:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Bla bla bla. Ti komolyan nem érzitek, hogy mekkora baromságokat gondoltok? Nincs realitásérzéketek?
2014. ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#1.-esnek:

Rengeteg USO észlelés van. ( A vízben lemerülő vagy onnan feltörő objektumokat USO-nak hívják.)

Belinkelek párat, aztán utána lehet keresgélni jobbakat vagy több infójút ha érdekel:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Esetleg ha értesz angolul akkor itt egy videó:

https://www.youtube.com/watch?v=SgMH1pm80tQ#t=49


Nem csak modern korunkban vannak USO észlelések Kolumbuszék is láttak ilyet 1492-ben:

[link]

Egy japán USO legenda:

[link]


#2. Anna kb. mindennel egyet értek, kivéve a Kristálypiramissal. Az egy bődületesen nagy hoax.

Ez itt tökéletesen megmagyarázza a dolgokat:

[link]

A többi ezzel kapcsolatos hír is kamu, Graham Hancock és a többi alternatív történelemkutató is annak könyvelte el.


#4-es.

Tudod nem értem, hogy mit keresel itt. Ha nem tetszik a téma vagy nem is ismered, le lehet lépni. Ha értelmesen már nem tudsz hozzá szólni.

De ha nagyon azt szeretnéd hogy körbeajnározzanak nézeteid miatt akkor ide írj:

[link]


Kérdező:

Belinkeltem az eseteket. Amúgy én is úgy vélem, hogy vagy bázis van 1-2 helyen eldugva.

Vagy pedig ugyanúgy, mint a szárazföldön, a vízben is ismerkednek az élővilággal. Növényekkel és állatokkal, lehet mintákat is gyűjtenek be vagy esetleg 1-2 egyedet.

Az pedig természetes, hogy a hajójuk teste ellenáll a vízbecsapódásnak.


George Adamski

2014. ápr. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hallottam azonosítatlan tengeralattjárókról.De repülő tengeralattjáróról még nem viszont könnyen meglehet, hogy léteznek nem hiszem, hogy földönkívüliek lennének ez igen

valószínűtlen bárhogy is akarják ezt

be magyarázni egyes válaszírók. :D

2014. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Tökmindegy, ha linkelsz akk abba kötnek bele!


Am a professzorok azt tartják, h alkalmasak ezek a gépek amit az égen látni..

vízen, s az alatt is közlekedni!


Oroszországba van egy milliárdos aki valamikor magas beosztottságú katona volt, s a mai napokba már ő

foglalkozik ezekkel vízi jelenséggel!

Régen a az oroszok nem finomkodtak, rögtön lecsukták azt aki az ufokról mert beszélni! S, az ott gyakran a végleges

elhallgattatást jelentette!

Úgy, h nem érzem magam túlzónak, ha azt mondom, h

nem vették félvállról...


A válasz 99% ban haszosnsk tűnik!

2014. ápr. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez tényleg így van, mert aki eleve nem hisz benne, az sajnos a linkeknek sem fog, tehát azokba is "beleköt". Én sem értem, hogy ha valakiben egy alapszintű nyitottság sincsen, és minden ilyen dolgot eleve tagad, akkor miért érdekli mégis ez a kérdéskategória; az ilyenek miért lépnek ide be? Mert annak tényleg semmi értelme sincsen, hogy belép ide valaki, és mint egy beprogramozott robot, mindenre azt írja, hogy "hülyeség, baromság", meg még hasonlókat.

A többieknek meg köszönöm a válaszát, de persze még írhat bárki, akinek valamilyen ötlete, véleménye van a témával kapcsolatban, tehát nem az előbb említettekre gondoltam.

Sajnos az is igaz, hogy az amerikaiak és az oroszok a szándékos félretájékoztatásnak és elhallgattatásoknak a nagymesterei voltak mindig is. Ezekre a dolgokra egy külön rendszert dolgoztak ki. Bár most jelenleg nem tudom, hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban. Manapság, az internet korszakában már szerintem nem lehet olyan könnyen titokban tartani és félremagyarázni dolgokat, de gondolom mostanában is megpróbálnak minden módszert megragadni az úgymond kényes dolgokat illetően, pl. lejáratás.

2014. ápr. 20. 07:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem UFO-k, hanem USO-k(Unidentified Swimming Object), illetve UDO-k(Unidentified Diving Object).
2014. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, ha pontosak akarunk lenni, akkor így kell ezeket a járműveket meghatározni. De félig-meddig a hagyományos, megszokott "UFO" megnevezés is helytálló, mert repülnek is.
2014. ápr. 21. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!