Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vannak itt olyan emberek...

OLYMPUS kérdése:

Vannak itt olyan emberek akiknek saját kèzzel rögzített felvètelei vannak UFOK-ról ?

Figyelt kérdés

Nem kamugyártókra vagyok kíváncsi ha nem akik èszleltek furcsa dolgokat ès sikerűlt videóra is venni nem csak szemmel megfigyelni a dolgokat amiket láttak ès áttèltek !!


A neten amiket az emberek felraktak valódi videókat ès bizonyítèkokat azt èrdekes mód nyomtalanúl eltöröltèk az adott szerver üzemeltetői hogy továbbra is titkolják a lètezèsüket.



#furcsa #UFO #észlelés #Èszlelès #Megfigyelès
2020. dec. 31. 00:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Nincs sajnos. Valahogy itt magyarba ritkábban járnak. Nem vagyunk vonzo celpont a foldonkivulieknek.

TV-ben szoktam nézni az ezzel foglalkozo tudományos műsorokat, és főleg az atom hatalmak érdeklik őket.

2020. dec. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

UFO-ról azaz Azonosítatlan Repülő Objektumról sokaknak van felvételük. Sokan vesznek fel dolgokat amik repülnek az égen és nem tudják mi az.

Ha a kérdésed viszont idegen eredetű lényekre/járművekre vonatkozik akkor olyan jelenleg nincs mivel még soha senki nem tapasztalt idegen létformát. Vagy ha tapasztalt is arról semmi bizonyíték nincs

2020. dec. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm tapasztalt mert a házuk felet volt elvileg, azonban a telefonok nem működtek az idő alatt.

Nem szokta híresztelni mert tudja mennyi értelme lenne, de ennek szentelte az életét hogy kiderítsen dolgokat.

2020. dec. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 SZücsöm ***** válasza:
100%
1 es nem hallgatsz elég Kisfaludy-t. Az öreg szerint még átjárójuk is van valami Magyar falu felett és állítása szerint már minden falusinak tök átlagos jelenség egy ufo észlelése. :D
2020. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
4-es Igen?? :D Ez nekem új, ennek utána nézek. (Üdv. 1-es)
2020. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

ha megvan a link engem is érdekelne.

Hiszek a földönkívüliekben... mármint, hogy nem ez az egyetlen lakott bolygó. De ennyi.

A többiben szkeptikus vagyok.

2020. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 SZücsöm ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=a1X0wCgwLNE


Simonfáról beszélt. Jókat lehet derülni a videón csak kicsit elgondolkoztató hogy a gravitációs hullám mint fogalom csak 1 évvel később jutott el arra a szintre hogy feltételezzék a létezését és még 2 évig tartott míg bebizonyították hogy létező jelenség. Nem véletlen hogy a Vágó azt se tudta miről beszél.

2020. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
2-es, honnan tudod, hogy senki sem tapasztalt idegen létforma? Csomó tapasztalás van, csak nem tudni mi a hihető és mi nem.
2020. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

"saját kèzzel rögzített felvètelei"

Hogyan tud bárki is kezével felvételeket csinálni, hacsak nem a földről tud valamit felvenni?

.

A mindig másra hivatkozás ebben az esetben is jól működik, hiszen a leggyakoribb magyarázat: az idegenek blokkolták az elektrónikus eszközök működését.

2021. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
Természetesen nincs. Ilyesmit csak egy üveg 60 fokos szilvapálinka után lát az ember
2021. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!