Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez az eltérítés hogyan magyará...

Ez az eltérítés hogyan magyarázható?

Figyelt kérdés

Üdv! Fb-on írt le egy személy egy érdekes eltérítéses esetet. Annyira érdekes volt hogy szeretném megkérdezni a véleményetek. Ti is átéltetek ilyeneket? Hogyan magyaráznátok?


"" Megosztanék veletek egy álmot, ami elég bizarr és furcsa is ahoz hogy ide kerüljön. A történet úgy kezdődik hogy egy, szanatórium szerü helyen járok, épp egy látogatáson veszek részt, mikor is a látogatott fél, és akivel ottvoltam egyszercsak eltünik, és mindenki más is, aki ott tartószkodott. A következő kép az volt hogy ugyanebben a szanatórium szerü épiületben arra kelek, hogy egy ágyon fekszem levagyok szijjazva vagy 6 helyen, és 2 fehér cső lóg ki belőlem, valahonnan alhasi tályékon. Az ágy körül három személy ált, az ajtó velem szemben, kissé jobbra homályositott fehér üveges ajtó. Az ajtó mögött egy idegen lény oldalnézetű alakformája rajzólódott ki az üveg mögül, akik körülöttem áltak egykük beszélt furcsa akcentussal, hogy nyugodjak meg, szándékkal tartottak illúzióban, mert a beavatkozás amit végeznek kevésbé sem fáldalommentees, majd felkeltem erős gyomorgörcsel és hányingerrel. ami körülbelül 10 perc után el is mult. A hely sehonnan sem ismert számomra sem a személyzet akit ott láttam, mégis anyira eredeti volt, hogy képtelenvoltam megkülönböztetni álmot, a valóságtól az adott pillanatban. Gondoltam megosztom ezt veletek ennél hülyébb már ugy sem leszek alapon.""



2021. jan. 7. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy pszichés gondjai vannak.
2021. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Én régen rengetegszer álmodtam ilyesfélét is,meg mást is.A különbség csak az,hogy akkor még kisgyerek voltam és hittem az ufo-kban.
2021. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

"Megosztanék veletek egy álmot"


Miféle eltérítés?

2021. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen nekem is volt, mármint álom.

Álmomban felkeltem és felölről (Isten modban) láttam magam egy műtőasztalon körülöttem 5 meglepett digitgrade lábú lénnyel. azt mondtam "ja ok" és aludtam tovább. (mármint az álmon belül)

kb ez a nézet [link]


Egyszerűen, hogy magyarázható, foglalkoztatta az alien téma, feltételezem műtétben is volt része. Valamint gyomor gondjai voltak (elrontotta a gyomrát)

a tudat ezt álomban összerakja idegenek + gyomortáji fájdalom = "elragadás"


engem az álom idejében foglalkoztatott a mechanikus láb, a digitgrade, így kutya macska anatómiát nézegettem (így lettek az alakok emberi felsőtesttel és állatokéhoz hasonló lábbal), + olyan körben mozogtam akik erősen szajkózták az idegenekkel való dolgaikat (így lettek hüllő/szfinx macska fejűek), meg addigra 3 műtéten voltam túl, a sorozatokról nem is beszélve...

és huálá "elragadós" álom. És szerintem ha nem is az összes, de a jelentős többsége ilyen sztori, és ennyivel ki is merül. Álom.

Az aki elhiszi az álmát (azaz mérlegelés nélkül ténynek veszi és elragadtatásnak könyveli el) azzal nem fogok vitázni, elsősorban azért, mert nem az én dolgom.

2021. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
Szerintem ez egy álom. Aminek biztosan van magyarázata.
2023. febr. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Az ajtó mögött egy idegen lény oldalnézetű alakformája rajzólódott ki az üveg mögül,"


Honnan tudod, hogy néz ki egy idegen lény??

2023. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!