Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » VICC nélül kérdezem.: Aki...

VICC nélül kérdezem.: Aki hülyeséget válaszolna az kérem ne fáradjon leírni, csak aki komoly válasszal rendelkezik. Léteznek ufók szerintetek? Illetve 2020 tényleg csak az előzetes volt?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 15:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki a fényévekkel jön, de mi van, ha egy teljesen másik világból jönnek? Afféle párhuzamos univerzumból? A mi fejlettségi szintünk nyilván kevés ahhoz, hogy ezt felfoghassuk, de az is lehet, hogy az ő civilizációjuk sokkal régebbi mint a miénk, ezáltal jóval fejlettebb is. Abban meg ugye, hogy mik lehetnek a mi világunkon kívül, kár lenne racionalitást keresni.
2021. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%

Léteznek, mi közemberek kevés repülő tárgyat tudunk azonosítani. a katonaság sem osztja meg minden országgal a fejlesztéseit úgyhogy ott is előfordulhat.

Ufo-k azaz idegenek, persze a földön kívül...abban nem hiszek, hogy idejönnének.

"Illetve 2020 tényleg csak az előzetes volt?" ezt kifejtenéd, kérlek...

2021. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%
2020 kapcsán arra gondoltál, hogy esetleg a ufókok hozták a covidot, sőt a Hold nevű űrbázisról sugározták le a gyíkembereknek, hogy tovább terjesszék az emböriségnek, hogy chipet ültethessenek be, amivel irányíccsák a ötgén keresztül a agyunkat?
2021. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%
13-as vagyok. Szerintem vannak olyan konteósok, akik ezt hiszik xD
2021. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

én olvastam is róla cikket, de nem gondoltam, hogy valaki/bárki benyeli.

12-es vagyok.

2021. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Miért vannak ennyien lepontozva?
2021. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

mert nem szipatikus, válasz az embereknek.

lehet hasznos lehet válasz a kérdésre de van akinek a pipa a like az x a dislájk

ne foglalkozz vele, én néha direkt a 0ra hajtok

pl

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__109..

#10

2021. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%
Valahol olvastam, hogy Hitler is gyártott repülő csészealjat. Egyfajta gravitációs technológiára épült és tudott elég nagy távokat is repülni. Illetve a Die glocke a harang, egy rejtélyes projekt volt, egyes tudósos szerint egy dimenzió kapunak tervezték a német, de nem sok feljegyzést találtak róla. Olyan elmélet is létezik, hogy Hitelér a harangon keresztül menekültek át egy másik dimenzióba. Elég para..: [link]
2021. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%

Én azt csodálom, hogy a keresztények nem hozakodtak elő a Jelenések könyvével...

Adott a fenevad, egy az ördögtől való billogg

A járvány a hatalmak és az oltó anyag aminek a mellékhatásairól szó nincs, pedig minden betegtájékoztatón szerepel.

Ez valahogy hiányzik, pedig elég sok elmélet született, de a keresztényrol nem hallottam sehol...

2021. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva:

-Igen, léteznek UFO-k

-Valóban, 2020 tényleg csak az előzetes volt

2021. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!