Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » VICC nélül kérdezem.: Aki...

VICC nélül kérdezem.: Aki hülyeséget válaszolna az kérem ne fáradjon leírni, csak aki komoly válasszal rendelkezik. Léteznek ufók szerintetek? Illetve 2020 tényleg csak az előzetes volt?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 15:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20 he 2020 csak előzetes volt mikor lesz a Premier?

Így is sokat vetítették, meg nem vették jó néven, pár napja oltják rendesen.

azt mondják, hogy a Covir19-re már vannak oltások...Azaz a kritikusoknak nem jött be. Így még én is kíváncsi lettem milyen E kategória jön ki belőle...az előzetesből kiindulva, ekkora sztr régen láttam, csak az a bej h mi is benne vagyunk.

szerintem ez egy 1994-es maszk reamake lesz. (Loki álarca kihozza az ember mélyen meglapuló érzéseit vágyait.)

csak tudnám minek hozzá ennyi statiszta?

mi a sztori? mi a cselekmény? Loki világi csínye, összetöri a maszkját apró darabokra vagy lemásolja, és elindít egy járványt, hogy az emberiséget rákényszerítse a viselésére, hogy ezzel is húzza Asgard és Odin agyát?

Őszintén nem tudom....

2021. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nincs premier.

A 2020 a 2021 előzetese, az pedig a 2022-é.

.

UFO-k, azaz Azonosítatlan Repülő Tárgyak léteznek, azért telepítik a mind modernebb katonai radar-állomásokat, hogy számukat csökkentsék.

Nem kizárható és a logika szerint, hogy földönkívüliek, idegen, általunk nem ismert helyen élő gondolkodó lények legyenek.

A logika szerint a kommunikáció köztük és köztünk egyetlen nyelven elképzelhető: a matematika nyelvén.

(Földi emberek is értelmezni tudják a matematikát anélkül, hogy beszélni tudnák a másik nyelvét.)

Jelenlegi tudásunk szerint a földönkívüliek ide látogatása megoldhatatlan.

Erre elképzeléseink csak képzelgések, találgatások.

.

Ha értelmesek, akkor nem jönnek látogatóba, hiszen annyira összeszemeteltük a Föld közvetlen környékét az űrben, hogy az szemétdombnak vélhető. Mi sem az ismeretlen valakik látogatását szemétdombjuknál kezdjük.

2021. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Tegnap este is láttam egy általam beazonosíthatatlan fénylő repkedő tárgyat, mely nem csillag és nem is a nemzetközi űrállomás volt.

Tehát léteznek!

És tessenek csak engem is lepontozni!

2021. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

most már végre tudom mi franc az a " Illetve 2020 tényleg csak az előzetes volt?"


De továbbra is azt mondom léteznek, de semmi okuk nincs ide jönni. másnem az önös érdek miatt. Az erőforrásokért, vagy ők is egy másik lakható bolygót keresnek.

ez a segítsünk a majomszármazékoknak mert miért ne, dologban nem hiszek. azaz h nekik köszönhetjük a fejlődést.

#12

a "titkos" fejlesztéseket a katonaság szerintem nem ossza meg, egy esetleges vh esetén nem túl jó. mintha póker versenyen mindenki nyílt lapokkal játszana. bár az szinte csak szerencsén múlik.

pl mikor idiánosdit játszol és előrukkolsz a gatlingel, az íjak-nyilak ellen. kb ezt az előnyt bukod ha mindenki azonos esélyekkel indul. lehet erős túlzás, de lehet h nem. Ki tudja, hogy hogyan is áll igazából a katonai fejlesztés országonként?

lehet egyes hatalmak elit kivégzőosztaga jedikből áll... fénykarddal, csak sosincsenek szemtanúk akik mesélhetnének.

2021. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!