Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO realisták, csalódnátok,...

UFO realisták, csalódnátok, ha kiderülne, hogy az egyetlen élet, ami a földön kívül megterem, az a kávé?

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 00:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ értelmes lény e a kávé.
2021. jan. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Biztos értelmes, engem nagyon tud motiválni.
2021. jan. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A kávé mióta él? Azt úgy csinálják talán a földön kívül de az is lehet hogy nem.
2021. jan. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

3, mióta növény. Nem konkrét élőlény de élőnek lehet hívni.

Én az "UFO realisták"-ok akadtam le... Az aki realista benne azt az Ufo hívők szkeptikusnak nevezik...persze tévesen.

Én nem csalódnék, drágább lenne mint a cibet kávé. de lehet az íze a csillagokba visz.

Amúgy hogy élne meg, táptalaj, napfény, víz és ideális hő nélkül.

Ahol képes a kv megélni ott a pityókával se lehet gond ;)

2021. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Én az ufókkal közözösen nagy csalódottságot éreznék.
2021. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Az embernél értelmesebb élőlény nem létezhet a végtelenségben és a következö 1000 milliárd évben nem is fog létezni.

Tudom mert benne volt az általános iskolai 8.-os történelem könyvben.


És amit mondanak azt kérdés nélkül elhiszem.

Régebben kb 2000 évig teljesen biztos voltam benne hogy a föld lapos, és egy felsőbbrendű lény uralkodik minden felett. De már megvilágosodtam.

2021. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

az jó de azt mondjuk még felételesen elfogadhatod, hogy a temérdek bolygó közül még lehet lakott némelyik.

Abban én sem hiszek hogy bármilyen kapcsolatot akarnának létesíteni. de ettől független lehet élet a földön kívül. rohadt messze

2021. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
A naprendszerben élnek nincs messze.
2021. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
2021. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

ja, biztos a marson...és csak azért nem jártak itt/fedték fel kilétüket mert az egykori Föld uniós kancellár azt mondta, hogy "Mars haza!", És Győrfi előző életében is kijelentette "Maradj otthon!"


Na nem rossz indulatból, de a naprendszerünkben bár lehetett máshol is élet. De nem tartom valószínűnek, h a mai napig lenne. John Carter meg Jupiter ide oda

2021. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!