Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Perui reptílián lények...

A Perui reptílián lények leleteiről mit tudni?

Figyelt kérdés

Van egy lelet, amiről én keveset hallottam, de több kérdésben úgy írnak erről, hogy tudományosan bizonyítottan idegen eredetű reptílián lényekről van szó. Nyugaton bővebben írtak róla, de lusta vagyok több száz oldalt fordítani bocs. Erről mit tudtok?


"Ezeket a múmiákat Peruban találták. Ezek reptid pikkelyszerű bőrük van mint a hüllőknek de emlősök. Nem hamisítvány, nem kamu! DNS viszgálat volt, tudósok vizsgálták. Nem emberek a DNS vizsgálat megállapította!"



https://www.youtube.com/watch?v=9bK3JHexjqQ



Ha megnézitek a koponyájukat Egyiptomban és máshol nagyon magas ugyan így nyújtott koponyájú emberek sírjai találhatóak.



2021. febr. 9. 12:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnos hamisítványok
2023. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Soha, semmit nem tudtak még bizonyítani az idegen lényekben hívők, egyszerűen nincs semmi:

[link]

febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!