Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha találkoznál egy értelmes...

Ha találkoznál egy értelmes idegen lénnyel, mi volna az első kérdésed?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 18:48
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
síkítanéék.xd megse tudnék szólalni
2010. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:

19:38 vagyok

áhh ha szépen nézne ki fűzném ám hmm:PPP xDDDDDD

Amugy tényleg ha most belegondolok nekünk ő lenne a fura nekik meg mi vagyunk a furák:D majd megnézzük ki ijed meg jobban egymástól,és ki ér előbb haza az ijedtségtől xDXDXD

2010. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:

21:33

LOL

Mivel udvarias vagyok ezt kérdezném: tölthetek egyet?

2010. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim válasza:
67%

"Testvéreim, készen álltok?"


Hawking szerint leigáznának minket. :) Szerintem meg nincs még egy olyan undorító faj ami kizsigerelje a környezetétt vagy más bolygókat. Legyilkolni meg végképp, minek?

2010. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
66%
A fene a pofádat megetted a zsíros kenyeremet?azt én kukáztam
2010. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

10:56


Szerintem Hawking kicsit téved.Ha a leigázás lenne a céljuk és sokkal előttünk járnának technológiailag,fegyverkezésben, akkor már rég megtették volna ,miért adnának esélyt?Vagy meg nem elég fejlettek?,akkor még nem látunk igazi idegeneket a Föld közelébe ,vagy csak szemel tartanak nehogy mi próbáljuk leigázni őket?De akkor nem is agresszív faj/fajok,mert ha azok lennének akkor tettek volna valamit a fenyegetés ellen.De igazán békéseknek/barátságosoknak sem mondhatók,mert eddig már kapcsolatba léptek volna,vagy legalább beköszöntek volna.és azt nem nagyon hiszem el, hogy a mi érdekünkbe nem jelentkeznek,főleg ha bekesek.Csak tanulhatnánk tőlük.:D


-!Hát azért nem szabad annyira az emberi fajt elítélni.Szerinted egy fejlődő faj nem rombolja környezetét,pusztítja saját magát?A tudatlanság miatt van inkább ez.Mi nem tudással születünk, mindent magunk kel kitapasztalnunk.Kíváncsi lennek egy olyan fajra mi már előttünk van ő vajon nem pusztította a környezetét,nem háborúzót soha?

2010. aug. 17. 13:39
 27/56 anonim válasza:
72%
jé ez az eddigi legjobb klónom
2010. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim válasza:

Nem mindenképp kell kapcsolatba lépnie velünk. Állatkert hipotézis. Lehet h csak megfigyelnek minket, és tanulmányozák a viselkedésünket mint mi a patkányoknak, mert számukra mi patkány szinten vagyunk. :) Az se biztos egyáltalán h van számunkra értelmezhető testük, lehet h nem is látjuk őket.

Én már látam "igazi" UFO-t. Kb 2 percig lebeget, majd közel 3-4 ezer kilométer/órás sebeségel elhagyta a helyszínt, de nem hiszem h ilyen formában lennének itt, legalábbis a leginteligensebb faj biztos h nem, mert ugye nem csak egy értelmes civilizáció lehet rajtunk kivül.


Az meg h rombolják e a környezetük...egyáltalán nem feltétlen, teljesen máshogy is alakulhat ki civilizáció mint az iparosodás majd liberalizmus, pl. a Földi civilizációban se minden kulturúra volt ilyen. Maják, indiánok. Szóval esélyes h ők se azok.

2010. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Mit tudnak arról, amit mi istennek nevezünk?:)
2010. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
vissza tudja-e hozni jackot?
2010. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!