Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüliekben hívők...

Földönkívüliekben hívők hogyan különböztetnének meg a földönkívülieket egy csapat istentől, akik földönkívülieknek adják ki magukat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel meghaltok és nagyon pozitív energiákkal bombáznak, szeretteid képét látod, megjelenik egy kis szürke, zöld lények kommunikálnak veled telepatikusan. Esetleg hallucinációkkal bombáznak. Vagy életetekben megjelenne egy közönség előtt az annunaki halember hibrid. Mivel különböztetnétek meg egy csapat mérges istentől? De a cél mindig az lenne hogy ezt a bolygót nem hagyhatod el, ide le kell mindenáron születned, random minden esetben testet kell keresned. Egyszerűen azért mert bizonyos lényeknek ebből származik hasznuk. Honnan tudod hogy az akivel te beszélsz egy mindent hibridizáló földönkívüli, és nem pedig földönkívüli hibridet játszik?

2021. febr. 12. 14:19
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
20%
Te azt sem tudod mit írtál. Érteles kérdésed nincs? Tán nem egy 8 éves gyerek vagy
2021. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
41%
Próbáld meg értelmesebben megfogalmazni a kérdést.
2021. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
48%
Hagyd utolsó. csak szórakozik velünk és most jót röhög rajtunk hogy szenvedünk a kérdés értelmezésben.
2021. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:

Én csak az utolsó mondatot nem értem. "Honnan tudod hogy az akivel te beszélsz egy mindent hibridizáló földönkívüli, és nem pedig földönkívüli hibridet játszik?"

Ezek már olyan durva feltételezések, hogy hétköznapi ember, aki nem ezeken az összeesküvés elméletes oldalakon nevelkedik, az nem tud rá válaszolni.

2021. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

Esetleg néha vegyetek a kezetekbe egy újságot vagy könyvet és ne csak facebook posztokat olvassatok és akkor nem lesz nehéz értelmezni.

A kérdésben a hiba az "a" betű vagy másként kéne ragozni egy szót, de ez még nem teszi értelmezhetetlenné.

Ha magyar érettségi előtt álltok, akkor esetleg gyakorolhattok rajta szövegértelmezést.


Válaszolva a privire is: nincs számkódom.

2021. febr. 12. 14:52
 6/54 anonim ***** válasza:
25%
A kérdés azért értelmetlen, mert még senki sem találkozott földönkívüliekkel, te pedig úgy írod le a külsejüket, mintha már láttál volna többet is.
2021. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

4. Azért az ezotéria kategóriában eléggé érdekes, hogy azok vannak többségben, akiknek fogalma sincs az összeesküvés elméletekről.


Ez kicsit olyan, mint amikor a homoszexuális kategória tele van homofóbokkal, akik nem bírják elviselni a melegeket. xD

2021. febr. 12. 14:55
 8/54 A kérdező kommentje:
6. Megint egy olyan, aki nem ide való.
2021. febr. 12. 14:56
 9/54 anonim ***** válasza:
Nekem az #Isten kulcsszóra be van állítva figyelmeztetés, ezért kerültem ide a kérdésedhez.
2021. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
Szerintem ő az Orbán Viktorról kérdezett.
2021. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!