Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? (NEM VAGYOK...

Ez mit jelenthet? (NEM VAGYOK LESZBIKUS! )

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a sulival, meg a csapatommal (Formációs táncot sportolok, mi 12-en vagyunk 1 csapatban és csak lányok), szóval elég sokan elmentünk egy aqua parkba, egész jól szórakoztunk, egy fiú osztálytársammal (aki amúgy régebben tettszett csak folyton piszkált h a fiúkkal lógok és hogy biztos hermafrodita vagyok, ezért kiábrándultam belőle..) ilyen nagy sárga műanyag kardokkal csatáztunk (megnyertem mert eltörtem a kardját) meg elvette a bugyimat(nem a fürdőruhát) o.O


A csapatomból 3-an bementünk egy kis szobába, piros volt a lámpa és szinte minden piros volt...Valamire készültünk de már nem emlékszem hogy mire, de az egyik lányt úgy hívtam hogy Mio...nem értem hogy miért, a másik lány szereti az animéket és be akart venni minket hogy játszunk szerepjátékot, mondtam neki, hogy köszi, de ezt inkább kihagynám. Aztán megfogtam a kezét az anime szerető lánynak és "csókolóztunk" ami inkább csak egy szájra puszi volt (érdekes, de mintha éreztem volna hogy nedvesek az ajkai O.O) és amúgy nagyon jó volt ez a csókszerűség és újra megtettem volna, de kifutottam a szobából.


aztán egy ilyen nagy kék csúszdához mentem, azon lecsúsztam, de korom fekete volt a víz, olyan volt mint az olaj, és amikor beleestem elsötétült minden, aztán felébredtem...


Akivel amúgy "csőröztem" az már 1 éve nem is a csapattársam, mert elköltözött... NEM VAGYOK LESZBIKUS, pasim is volt már...nagyon meglepett ez az álom, és nem tudom hova tenni ://



2012. júl. 21. 13:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és 14 vagyok :) (szeptemberben leszek 15)
2012. júl. 21. 13:16
 2/15 anonim válasza:

Az azért durva XDD Lettem volna a helyedbe.



16/F

2012. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hülyeségeken gondolkodsz. az ember néha álmodik baromságokat! ennek az álomnak semmi jelentősége nincsen,nyugi.

én rendszeren álmodom,hogy óvodai szülői értekezleten vagyok,pedig még csak nem is tervezünk most kisbabát a barátommal... úgyhogy ennyi! :D

2012. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt írtad csapattársad volt? Nem lehet hogy hiányzik neked a lány? Persze, csak mint barát. Én is álmodtam párszor olyan emberrel aki hiányzik az életemből, mint barát vagy rokon.
2012. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze furcsa ha hiányzik és így álmodod meg, de nekem is volt ilyenfajta eseményhez köthető furcsa álmom. Ilyen dologra is utalhat az álmod, nem komoly, de azért nem is hülyeség.
2012. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

hát igaz, jóban voltam vele..meg mostanában üzeneteket se ír, se smst vagy facebookon...végül is mondhatni hogy közel állt hozzám...meg tényleg elég csinos meg minden, de tényleg csak barát....

de a régi szerelmemmel való kardozást még mindig nem értem xd osztálytársam + majdnem a szomszédom úgyhogy annak örülök néha ha nem látom ...:/ :D

2012. júl. 21. 13:48
 7/15 anonim válasza:
Az hogy vele álmodtál, azt jelenti, hogy lesz vele kapcsolatban valami. A végén az elsötétedés balesetet jelenthet. Ha a fiút is belevesszük, lehet hogy bele fogsz szeretni, a másik làny is belefog szeretni, és a csók utáni elszaladásod pedig a barátságotok végét jelenti. Nem hiszek az álmokban, ezt puszta logikai úton vezettem le :)
2012. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy leszbikus vagy.
2012. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok XDD nem gerjedek a csajokra :'D a fiúkat szeretem
2012. júl. 21. 15:09
 10/15 A kérdező kommentje:
am milyen baleset? komoly? vagy mondjuk egy szimpla csonttörés? ez kicsit aggaszt most :OO
2012. júl. 21. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!