Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki látott már UFO-t/ ismeretle...

Ki látott már UFO-t/ ismeretlen, furcsa tárgyat? Mik voltak a tapasztalatai? Hogy történt? Minden részletre kíváncsi vagyok. :))

Figyelt kérdés

Szerintem létezhetetlen az, hogy nem létezik a Földön kívül másik élet. Úgyhogy, aki tapasztalt már hasonló dolgokat, azt nagyon szívesen meghallgatnám!



Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. febr. 17. 17:13
1 2
 1/11 Grimfox ***** válasza:
92%
Egyszer láttam olyat csak, amire nyíltan azt mondom, hogy nem tudom mi volt, és nem is tudom megtippelni. Általános iskolás voltam, és rokonokkal álltunk a buszmegállóban. Bőven sötétedés után volt, tiszta égbolttal. Éppen fölfelé néztem, és egy relatíve nagy, erős fehér fényt láttam olyan sebességgel áthúzni az égen, mint amilyennel a hullócsillagok szoktak. Azért biztos, hogy nem hullócsillag volt, mert a fény forrása alacsonyan repült, és látszatra akkorának tűnt, mint a Hold. Nem kísérte hang, és nem is világosodott ki tőle a környék. Nem volt egészen egy másodpercnyi az esemény a sebesség miatt, de nem horizonttól horizontig repült, hanem azután, hogy megláttam, elveszett a fénye. Vagy elég gyors volt, hogy ne tudjam szemmel követni, vagy a fénye szűnt meg. Néhány száz méter magasan haladhatott maximum, a méretéből ítélve. Nem voltam le következtetést arról, hogy mit láttam, de nem repülőt, és nem hullócsillagot, az biztos. Azokat láttam, és látok eleget, hogy meg tudjam különböztetni őket. Viszont azt sem állítom, hogy földönkívüli eredetű volt. UFO-nak UFO, mert nem tudom mi volt, és repült.
2021. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen volt egyszer
2021. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ténylegesen látni még nem láttam.Nagy valószínűséggel nem is fogok,ha léteznek akkor sem,pedig kíváncsi lennék rájuk,nagyon is.Álmodni álmodtam már hasonlót,de csak ennyi.
2021. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Hasonló dolgot láttam én is, mint az első hozzászóló. Alacsonyan subant el egy fénygolyó vízszintesen, és kb. 2mp alatt eltűnt.
2021. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy esetre tisztán emlékszem ami nagyon elgondolkodtatott akkor hogy mit láttam.Közvetlenül naplemente után,szóval a még világos égbolton láttam áthaladni két egymás után nagyon közel haladó,ezt a távolságot pontosan tartó,ütemesen villogó fehér fényt.Körülbelül tizenöt másodperc alatt húztak át az égbolton,tehát egy közepes magasságban repülő vadászgép sebességével,viszont mindenféle hang nélkül.A fény mint mondtam villogott,de a villanások közötti szünetekben nem láttam géptestet,pedig a gripenjeink alakja is kivehető még nagyobb magasságban is,legalábbis simán megkülönböztethető egy utasszállító gépétől.A gripenek nem szoktak ennyire közel repülni egymáshoz és nagyon hangosak,a házon belül,a szobában is hallani őket.Ezeknek semmi hangja nem volt.Szóval fogalmam sincs hogy mit láttam.A másik az nem ufó észlelés,itt pont az a furcsa,hogy nem lehetett látni semmit,de rengetegen hallották azt a hatalmas,robbanásszerű hangot aznap a városunkban.Ez utána beszéd tárgya is lett napokig,hogy mi lehetett.Mint egy hangrobbanás,arra hasonlított leginkább.Az régi orosz gépek amikor gyakorlatoztak a nyolcvanas években,akkor volt néha hasonló hanghatás,de ez valahogy mélyebb és elnyújtottabb volt és mintha mindenhonnan jött volna,szóval nem tudom azt mondani hogy észak felől hallottam.Nem emlékszem pontosan,de nagyjából 10 éve lehetett.Nagyon megmaradt bennem ez a jelenség mivel annyira meghökkentő volt,és senki nem tudott magyarázatot adni rá.Talán azt tudom elképzelni,hogy egy,a légkörbe belépő majd ott felrobbanó(?)nagyobb meteor hangját hallhattuk akkor.Verőfényes napsütés volt,tiszta kék égbolt,egy nagyobb meteor fényjelensége sem lehet túl látványos ilyenkor,gondolom én.Egy ilyen jelenség nem tarthat tovább néhány másodpercnél szóval ezért nem láthatta senki.De ez csak találgatás a részemről. Mivel főleg régen sokat voltam kint a természetben,és ebből a legtöbbet éjszaka ezért számomra nem ismeretlen dolog egy műhold látványos felragyogása majd eltűnése,a nemzetközi űrállomást is többször láttam,ha úgy érte a nap fénye akkor elég látványos volt az is.Vagy a közelmúltból Musk Starlink műholdjait is sokszor láttam tavaly.Nem nézem földönkívüli űrhajónak a reflektorral repülő utasszállítókat sem.Láttam a vadászgépeinket infracsapdákat szórni,az is utána több helyen fent volt a facén mint ufó észlelés.Szóval nem az a kötöznivaló bolond elvakult ufób.zi vagyok aki még egy szentjánosbogarat is ufónak néz.Mindezek mellett tartom furcsa jelenségeknek a fentebb leírtakat.
2021. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Miss Endzsi ***** válasza:
76%
Este kinéztem az ablakon és a szemben lévő hegy felett haladt vízszintesen lassan, lejebb ereszkedett és nekiindult, nagyon gyorsan haladt, hangtalanul, fényes gömb alakja volt, méretileg egész nagy volt ahhoz képest milyen messzire becsültem.
2021. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még néhány éve, nem is én hanem az öcsém vette észre az ablakból. Azt állította hogy nagyon messze fehér pontokat lát cikázni az égen. Először nem is akartam hinni neki, aztán én is kinéztem, és tényleg ott voltak. Nem számoltam a pontokat, de olyan 10-15 lehetett, és egyáltalán nem egyenesen haladtak, hanem hirtelen változtatták az irányukat többször is, ahogy egy repülő nem nagyon képes. Kimentünk az öcsémmel az udvarra, egy pár percig figyeltük őket, aztán nyom nélkül eltűntek. Persze hirtelen annyira meglepődtem, hogy eszembe se jutott, hogy felszaladjak az emeletre a telefonomért, hogy le tudjam kamerázni, szóval annyira hülyék voltunk, hogy még bizonyítékot sem készítettünk.

Vagy ugyanazt hallucináltuk, vagy tényleg volt ott valami, de az biztos, hogy mind a ketten láttuk.

2021. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer mikor olyan 6 éves lehettem, több gyerekkel meg egy pár szülővel délután az utcán játszottunk és mi is ilyen cikázó dolgokat láttunk, de amúgy balra haladtak, csak mintha ugráltak volna összevissze, mintha belemennének egy nagy fehér gömbbe, majd szó szerint eltűntek, nem mentek messze valamelyik irányba, hanem egyszer csak az a nagy fehér gömbszerű lassabban, egyenesen haladó valami, mint a kámfor!
2021. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Egyszer láttam egy ismeretlen, furcsa tárgyat. Ma sem tudom, hogy mi volt az.
2021. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Igen láttam. Este 10 körül lehetett. Amikor valami fura érzésem lett. Mintha valami azt mondta volna nekem, hogy nézzek ki az ablakon. Ki is néztem. Először csak egy fehér gömböt láttam majd az a gömb egyre jobban kezdett tágulni és egy repülő csészealj formájú azonosítatlan repülő tárgyat vettem észre. Egy pár percig állt egy helyben. Sok narancssárga színben villogó ablak volt rajta, majd azt vettem észre, hogy egyre kisebb és kisebb lett ez a repülő tárgy, és eltűnt egy kis fehér pontban. Nem tudtam jobban leírni bocs. Azon kívül volt egy téglalap alakú azonosítatlan repülő tárgy a 2 oldalán mintha ablak lett volna azon fehér fény szűrödött ki. Elég lassan közlekedett. És nagyon közel volt.

Láttam egy háromszög alakú repülő tárgyat is. A háromszög közepén piros színben mintha valami tűzcsóva égett volna érdekes volt. De ez utóbbi kettő nem tűnt el úgy hirtelen mint a repülő csészealj. Az első élményem az amire nem tudok magyarázatot adni vajon mi lehetett. De, felteszem a kérdést, hogy nem ember alkotta tárgy volt az. A fehér gömb pedig jobban hasonlított egy féregjáratra. Azt tudom, hogy eltűnt ebben a fehér lyukban egyre kisebb és kisebb lett.

Sajnos azóta nem láttam mást habár elég régóta nem kémleltem az eget.

2021. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!