Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon meg fog látszódni a...

Nagyon meg fog látszódni a helye a vágásoknak?

Figyelt kérdés
Tehát 2 nappal ezelőtt vágtam meg magam a bicepszem környékén a felkarnál. Már többször is vágtam magam kéz, csukló, láb....stb. De itt még nem és nem tudom h ez mennyire gyorsan gyógyul.(Nem szeretnék senkivel veszekedni, tehát nem kérek kioktatást)

2018. jan. 4. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutass róla képet. Nem írtad le milyen mélyek, mivel csináltad
2018. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit vársz,hogy én is vágjam meg magam ugyanott és mondjam meg utána,hogy mennyi idő alatt gyógyult be?

Menjél el pszichológushoz,ne reklámozd magad.

2018. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem túl mélyek, és pengével csináltam.
2018. jan. 4. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért írod ide a kérdést a sérülések balesetek helyet mert segitségért kiáltozol? :D
2018. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. De minél mélyebb a vágás, annál nagyobb a valószínűsége, hogy életed végéig megmarad.
2018. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Természetesen a kérdező segítségért kiáltozik és csak reklámozza magát."

Ezek a hozzászólások aztán segítenek neki,biztosan.

Sérted magad,de mégis előre gondolkodsz annak irányába hogy 'lehet e majd komolyabb bajom belőle'.

Amúgy kérdéses hogy maga az izomzatod mennyire sérülhetett,de azt senki nem fogja megmondani hogy mikor gyógyul be a seb,mivel eltérőek vagyunk.

2018. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen :/
2019. jan. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!