Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hiszel az UFO-kban?

Hiszel az UFO-kban?

Figyelt kérdés
én igen, mert szerintem szinte lehetetlen, hogy a hatalmas univerzumban csak is kizárólag a Földön alakult volna ki az élet.

2021. febr. 18. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Hiszek,és szerintem már régóta köztünk vannak,meglátjuk mit hoz ez a június,július ebben a témában... mivel akkor telik le az idő,hogy nyilvánosságra hozzanak amit eddig tudnak.
2021. febr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

A földön kívüli életben igen.

Hogy itt repkednek közöttünk nem.

2021. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszek bennük. Logikus és elfogadott tény, hogy más életformáknak is kell létezniük.
2021. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ismét azzal, hogy az UFO (Unidentified Flying Object, magyarul azonosítatlan repülő tárgy) egyáltalán nem földönkívülit jelent. UFO többek között lehet egy napfényt visszatükröző műhold (főleg éjszaka rengetegen nem tudják azonosítani), egy új típusú repülő, és a teljesség kedvéért akár idegen űrhajó is, de az sem maga a földönkívüli. Minden tárgy ami repül és nem tudjuk beazonosítani UFO.


Hogy létezik-e földönkívüli élet? Én biztos vagyok benne, hogy ebben a hatalmas univerzumban nem csak mi vagyunk egyedül. Néhány évtizede hasonló volt az exobolygók helyzete. Sejtették, hogy nem a miénk az egyetlen naprendszer, de nem volt bizonyíték, így vagy hittek benne, vagy nem. És végül mégis felfedeztünk nem is keveset.

A nagy számok törvénye alapján az életnek máshol is léteznie kell. Rengeteg az exobolygó, de mai ismereteink szerint a holdakon sem lehetetlen az élet kialakulása. És mi csak földihez hasonló életet keresünk, hiszen ezt ismerjük. Lehet hogy más életforma is van odakint, azzal pedig még nagyobbra nő az élet esélye.

Egyébként az sem biztos, hogy csak a naprendszerünkön kívül van valamilyen élet. Többek között jelenlegi ismereteink szerint a Jupiter egyik holdját, az Európát a jégtakaró alatt hatalmas óceán borítja. Nem valószínű, hogy összetett, de valamilyen mikrobiális élet akár létezhet is ott. Ezen kívül a Marson találtak szerves molekulákat (ami még nem élet), és tudjuk, hogy régen folyékony víz is volt a felszínén, sőt az sem kizárt, hogy valahol mélyen a föld alatt még mindig van. A Vénusz felső légkörében, pedig foszfint találtak, amely szintén életre utaló nyom lehet. Persze ezek nem összetett intelligens életformák, de ugyanúgy élőlények, és az is nagy eredmény, ha nekik bebizonyítjuk a létezésüket.

2021. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Az azonosítatlan repülő tárgyakban hiszek.


A földönkívüliekben nem

2021. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Erich Vôn Däniken tudja a választ kérdezd meg
2021. febr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 fabijoe ***** válasza:
100%
Igen. Elhiszem, hogy az emberek időnként látnak olyan repülő vagy lebegő dolgokat (akár valósakat, akár nem), amelyeket nem képesek azonosítani.
2021. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Däniken egy áltudós. 30 éve még én is hittem a a földönkívüliekben, és örültem a technika újdonságainak, mert azt gondoltam, hogy ha jobb minőségű fényképek készülnek róluk, a szkeptikusok is kénytelenek leszek belátni, hogy valóban idelátogatnak néha. Aztán telt-múlt az idő, már mindenki csúcsminőségű kamerával szerelt mobiltelefonnal mászkált, de nem hogy újabb bizonyítékok nem kerültek elő, hanem a régiekről is egytől egyig kiderült, hogy hamisítvány.
2021. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%

Én is hiszek. Ugyanamiatt, ami miatt te is. :))


https://www.youtube.com/watch?v=EOvkFLK1fn0 Ezt a filmet ajánlanám neked. Ez is eléggé bizonyítja, hogy valami miatt nagyon fejledtek vagyunk. Elvileg márciusban fog valamit közzé tenni a NASA ezzel kapcsolatban. Azt mondják hiteles bizonyítékok lesznek az idegenekről.. Kíváncsian várom!

2021. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
9-es vagyok, bocsi, rosszul emlékeztem. Nem március, hanem nyár közepe.
2021. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!