Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Többen hihetnek az UFO-kban...

Többen hihetnek az UFO-kban mint Istenben. Te mibe hiszel?

Figyelt kérdés

Egy nemrég készült Brit felmérés legalábbis ezt mutatja.


Persze az említett felmérés koránt sem nevezhető reprezentatívnak, hiszen összesen kétezren vettek benne részt (1500 felnőtt és 500 8 és 12 év közötti gyermek) – ennek ellenére elgondolkodtató, hogy s válaszadók több, mint fele állította: hisz az idegenekben. Ugyanezt a meggyőződést Isten felé már csak közel egynegyedük mutatta.



A felmérés egyébként a gyerekek körében még érdekesebb eredményeket hozott: a picik egynegyede szerint a földönkívüliek közöttünk élnek, rejtőzködve, míg húszból egy úgy gondolja, ismer is legalább egy idegent – írja a metro.co.uk.


2014. nov. 3. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Én magamban. A magam istene vagyok.
2014. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%

Én nem hiszek Istenben.


Én nem hiszek az Ufókban. Hanem tapasztalatom és meggyőződésem az UFO-k, idegenek ittléte.

2014. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Megmondom a tutit. Abban fogok hinni, amelyik odajön, bemutatkozik, és bizonyítja az állítását.
2014. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mi értelme hinni?

Nem változtat semmin. Attól, hogy valaki hisz benne, még nem fog létezni.

2014. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A világ csak egy illúzió teljesen mindegy miben hiszel. Lehet semmi sem igaz amit természetesnek veszel csak jól beültették a fejedbe.
2014. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 L Diablo ***** válasza:

Én hiszek istenben és valószínűsítem a létezését, de nem a keresztény istenben, és nem tartom magamat hívőnek, mert ha létezik, ha nem. Én nem fogom őt isteníteni sem hozzá ímátkozni, tisztelni, megbecsülni hívő közösségbe járni keresve a kegyeit.

Hiszek az idegenekben is, de többnyire nem az összeesküvés elméletekben keresem a létezésüket, és nem hiszek a gyengeelméjű feltűnési viszketegségben szenvedők biogjaiban, kommenteikben leirt idegenekkel való találkozójukban.

2014. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mind a kettőben hiszek.Nem fog ártani bennem,ha hiszek ebben.

Különben kicsit rosszul lennék,ha isten mégsem létezne.Nem tudom,hogy mit csinálnék.

Az ufók nem izgatnak,de attól még lehet,hogy nem léteznek.


De attól még nem leszek mérges,ha valaki egész más valamiben hisz.

2014. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A helyes ragozásban.
2014. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Én az intelligens patkány elméletben hiszek. Az életciklusuk rövid, az evolúciójuk emiatt gyors. Állítólag már kialakult bennük egy magas szintű intelligencia és fejlett társadalomban élnek. Csak azért nem építenek gépeket, nem használnak eszközöket, mert nincs szükségük ezekre a dolgokra. A tudósok is szívesen tesztelik őket, mert tudják róluk, hogy okosak. Ezért különleges viselkedéskutató tesztekre is alkalmasak. Bizonyítékként, egy dokumentumfilm is készült az intelligens patkányokról:

http://www.youtube.com/watch?v=8yz4ExtMqYA

2014. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdésedből hiányzik a "szükséges és elégséges" feltételeknek megfelelés!

Melyik népcsoport, közösség, törzs istenére gondolsz?

Az amazonas-menti törzsek minden tagja hisz!

2014. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!