Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elismerte a Pentagon: Valódi...

Elismerte a Pentagon: Valódi a piramis alakú UFO-ról készült felvétel. Megtőrt a jég?

Figyelt kérdés

Ismert hogy a pentagon minden normális emberek számára teljesen nyílvánvalóan földönkívüli ürhajóról készült felvételeket, észleléseket elhallgat ha nem tudja félremagyaráz. Most megtört a jég? Vajon miért ismerte el, a hatalom hogy egy intergalaktikus űrjármű járt itt? Lehetséges, hogy a covid manipulációról akarják elterelni a figyelmünk? Vagy előkészítenek valami más sötét dolgot?


[link]


[link]



2021. ápr. 16. 14:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

17. az enyém használt régebbi model, ezért is halásztam elő #10ben a Nasa live videót viszonyítási alapnak. Ha hiszel a háttérhatalomban akkor el tudod képzelni hogy az számukra elavultnak számító eszközök kerülnek a közember piacára, amiket eleinte egy elég vékony réteg tud tesztelni, vagy egyáltalán megengedni magának. pl a Huawei Mate Xs 5G 807999ft

a legjobb minőségű kamerák 1 misi fölött indulnak. szóval a logika azt mondja azé a legjobb aki fejleszti/megengedheti magának és az nem az átlagos közép osztály. A zöld éjjellátó zavar igazán, még ha nem is olyan minőségű mint a normál kamera (nem tudom, hogy melyiket használják gyakrabban) de van fehér meg elvileg ez [link]

Látcsőhöz volt szerencsém évekkel ezelőtt megfizethető árban. (csillagvizsgálásra nem alkalmas) Hogy a vadászok mit használnak azt nem tudom de annál lefogadom ma már egy fokkal jobbat mint 5-6 éve. Akkor vajon a hadi technika?


A primitívnek tartott törzsek valóban lenyűgözőek, őket nézve sokszor fordúl meg a fejemben, hogy ki is a primitív a civilizáció burkában élő felhasználó, vagy a természettel együtt élő.

Az emberi ösztönt magát szerintem sokan alul értékeljük és csak felületes információval rendelkezünk róla. Mégis rossznak és megvetendőnek tartjuk.


Persze, mint mondtam talán #10-ben hiszek az idegenek létében és elég valószínű, hogy vannak sokszor fejlettebbek nálunk, viszont ha értelmileg fejlettebb és földre száll "segíteni" akkor ésszerűen titkolni a kilétét, rejtőzködni a bármitől felesleges. Megvezetni elvileg amúgy sem lehet őket. A pánik meg nem lenne akkora, szerintem. Az érdeket, a célt alap követelménynek tartom, ha érkeznének is valamelyikkel rendelkezni kell. A "békés szándékot", őszintén nehéz a történelemtől/az embertől elvonatkoztatni. De ha mégis békés a szándék és tényleg csak az a cél hogy az ember ennek a "szövetségnek" a részese legyen. Akkor ők nem ismerik a "bábból pillangó" történetet. Még ha másképpen is de ennek jelen kéne lennie ha nem pusztító a szándék.

cobrátnézel amúgy? Mert én annál sokaltam be ezzel, legalábbis az volt a pont az i-n.

2021. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

?


Lehet hogy rosszindulatúak és azért repkednek itt mert az alsóbbrendű kis emberiség túl prmitív hozzá hogy bármit is csináljon. Senki se mondta hogy segíteni akarnak.

Meg azt se hogy nem léptek kapcsolatba a hatalommal.

De egy átlag szkeptikust arról nem tájékoztatnak.

2021. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy rosszindulatúak és azért repkednek itt mert az alsóbbrendű kis emberiség túl prmitív hozzá hogy bármit is csináljon. Senki se mondta hogy segíteni akarnak."

De ha csak repkednek, abban mi a rosszindulat? Ha tényleg rosszindulatúak, miért csak repkednek?

2021. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%
Ez a fajta hajó az USA titkos projectje, és több mint 500 áll a rendelkezésünkre. Gondolom ez most Putyinnak szól, hogy ne erőltesse az ukrán helyzetet, mert nem félnek bevetni földönkívüli technológiát.
2021. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#23 A felderítőkről hallottál? Ha csak feltételesen elfogadod hogy földönkívüli az ufo akkor technológiailag jóval fejlettebb lehet a legtöbb földi járműnél. Így tartania tőlünk neki nem kell. A békés röpködés már nem is olyan barátságos ugye?

24 ét elfogadhatónak tartom. Végtére is a hidegháború aligha állt meg. Előbb utóbb véget ér a versengés ez azt beszívhatjuk.... Előbb mint hogy egy Alien imcselkedne a random kamerázgatókkal.

2021. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az usa a saját járművét nézi ufonak? Azért csináltak több 10000 titkos ufo aktát hogy az oroszok megijedjenek?

Hülyeség.

2021. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
48%
Ha minden igaz készülőben egy új Csillagkapu sorozat. Remélem tényleg megvalósul és lesz olyan jó, mint az első sorozat. Nagyon várom. Na a Goa' Uldok használnak ilyen piramis alakú hajókat. Lehet egy filmforgatast kaptak le éppen, avagy az igazság ideát van... Lehetséges, hogy a rendező úr tud valamit és szépen beépítette a sorozatába?
2021. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
37%

Alapjában véve igen, az 51-es körzet egy nagy területű titkos katonai repülőtér. A katonai bázis elsődleges célja a kísérleti repülőgépek és fegyverek tesztelése és fejlesztése.

Felteszem a nem illetékes közkatonáknak is keveset tudnak róla.

Akárhogy is a kísérleti repülőgépek UFO-k azaz azonosítatlan repülő tárgyak. Csak nem földön túli...

De így az USA képes önmagát is ilyesztgetni.

A pilóta felvétel az Alien ufo -ról volt eddig kb az egyetlen amire azt mondanám hogy ok. Csak az is azt minőségű....

Pedig az apache rakétákra szerelt kamera is lehet H jobb. (Neten vannak vidik)

2021. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!