Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan lehet az, hogy ha...

Hogyan lehet az, hogy ha számos fejlett Földön kívüli civilizáció létezik a Tejútrendszerben, még nem találtunk olyan bizonyítékokat, mint idegen űrszondák, idegen űrjárművek vagy rádióadások?

Figyelt kérdés
A Tejútrendszerben található csillagok becsült száma 250 milliárd, és ez a szám 70 trilliárd a Világegyetem látható részére vetítve. Még ha elhanyagolhatóan kicsi is lenne az intelligens élet jelenlétének aránya a csillagok körül keringő bolygókon, akkor is nagyszámú civilizációnak kellene léteznie akár csak a Tejútrendszeren belül is. Hol vannak? Ellentmondásba ütközünk. Vagy csak mi lennénk? De ez sem hihető, mert a nagy számok törvénye alapján léteznie kell másoknak is.

2021. ápr. 20. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Találtunk csak letagadták. Nyilatkozták is, hogy hiába találnak csillagászok, ha nemzetvédelmi okokra hivatkozva nem szabad említeni
2021. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi lett találva?
2021. ápr. 20. 22:57
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Most írtam, hogy nem mondják el
2021. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Mert ha valóban léteznek dimenziók ill. multiverzum, akkor azok az intelligens lények lehet hogy "más frekvencián" léteznek mint mi. Egyszerűen nem érzékeljük egymást. Ez lehet egy magyarázat a sok közül a másik pedig a hatalmas távolságok.
2021. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

"Most írtam, hogy nem mondják el"

Akkor honnan veszed, hogy lenne mit elmondani?

2021. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
A reptoidok gyarmasitottak a földet és annyira fejlettek hogy nem mernek idejonni a földönkívüliek
2021. ápr. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

" A reptoidok gyarmasitottak a földet és annyira fejlettek hogy nem mernek idejonni"

Ez kiemelném...


Ha ez így lenne mármint, hogy "A reptoidok gyarmasitottak a földet", akkor ésszerűnek tartom a kérdést. Mi a fészkes fene okozza azt, hogy egy sem jön szembe az utcán? Miért tartanak a fejletlen civilektől?

Persze amikor India brit gyarmat volt egy angol haderő sem állomásozott Indiában. Nálunk sem voltak az törökök vagy az oroszok az oszmán vagy az orosz megszállás alatt. Ühm, így logikus.


Bizonyítottan a oumuamua volt az egyetlen idegen eredetű bogyó a naprendszerünkben. Bár nem tudni pontosan mi is volt az.

Ha a józan észre hallgatsz akkor is belefér az hogy nem vagyunk egyedül az univerzumban. De fixen ennyit tudhatunk. Hogy hol és miképp fejlődtek a fajok, hogy hogy nézek ki, hol tartanak azt csak találgatni lehet.

Az ufofanok fajai, scifi fantasy kategória. Minden fikció, földi életformák humanoizálása, pl Reptilek, Annunakik, valamint a vízfejű törpe szűrkék.

2021. ápr. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Talán azért mert nincs?


Ha lenne már rég láttunk volna.



Amúgy mi rá a bizonyíték hogy nem mi vagyunk a legfejlettebbek? 🙃

2021. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Sok olyan ember van, aki kapcsolatban van földönkívüli entitásokkal.

Egy kis részük, akiknek minden mindegy alapon megosztják másokkal, elmennek ufo találkozókra, közönségtalálkozókat tartanak, ahol pár ilyen ember és aki kiváncsi rájuk, összegyűlnek beszélgetnek,megosztják az infót.

Olyan ez mint a katonai-technológia kísérletek.

Az igazán fontos dolgokat, nem fogják elmondani, megtartják maguknak, hogy feltudják használni saját maguk fejlődésére.

Saját véleményem is ideírom.

Én nem hiszem hanem tudom hogy létezik több földönkívüli társadalom is.

Többet nem szeretnék a saját véleményemről írni,de nekem már ehhez nem kell hinnem, hanem a hit tudássá alakult,míg kerestem.

2021. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
"Sok olyan ember van, aki kapcsolatban van földönkívüli entitásokkal" ezek nagy része vagy csaló aki ebből él, vagy full elmebeteg. Nekem is voltak élményeim de nem keverem össze őket a valósággal. Léteznek nem fizikai intelligens entitások akik spirituálisan jóval fejlettebbek nálunk. De kb. annyira hasonlóak hozzánk mint amennyire egy biorobot és egy élő plazma hasonlít egymásra.
2021. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!