Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Csak szerintem logikusabb az...

Csak szerintem logikusabb az a feltételezés, hogy a kis szürkék a jövőből érkezett emberek, mint valódi messziről ideutazott űrlények?

Figyelt kérdés
Az űrutazás szerintem lehetetlen. Legfeljebb a saját naprendszerében tudnak a fajok utazgatni.

2021. ápr. 22. 10:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%
19, ha az időutazás lehetséges lenne, akkor hol vannak a jövőből jött emberek?
2021. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%
Ja tudom, átalakultak kis szürkévé és a mániájuk a rejtőzködés.
2021. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

10-nek, egy kis olvasmány:


[link]

2021. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
76%

A kis szürkék igazából nincsenek is. Egyszer volt egy hidegháború amiben sok titkos katonai kísérlet volt"


Az ufo mánia nem a hidegháborúban kezdődőtt hanem több ezer éve.

2021. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
37%

#14


Azért mert van pár paca meg rajz ami szerintetek nem lehet más csak földönkívüli még nem akkor kezdődött

2021. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

Nézzél csak ide 15-ös!


Csak meg kell erősítened az oldalon az életkorod, utána máris nézheted hogy festményeken miket örökítettek meg.

[link]

2021. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

15# Tipikus szkeptikus aki semmit se tud a témáról.


Nem csak pacákról van szó hanem leírásokról is.


Ezek a képek is elég gyanúsak.

2021. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%

#16/17


Ezek csak szimplán vallással összefüggő dolgok.


Az a barlang festés is inkább csak égő embereknek tűnnek.


Érdekes mód több ezer éve élt uralkodókról van annyi információ, tekercs, feljegyzés hogy a házamat tele pakolhatnám ezekről (ha igaziak lennének) isteni lényekről meg csak többértelmű kétes jelentésű dolgok nem?


Ezek csak démonok, angyalok és Isten-t szemléltető képek.


Bár ahol emberi alakok vannak valami nagy narancs/piros fényben inkább annak tűnik hogy emberek égtek el pl egy tűzben.


Amúgy meg én is rajzolok néha baromságokat. Pálcika ember, szörnyek ilyesmik. Régen szerintetek ők nem csináltak ilyesmit? Jó lesz ha majd a jővőben megtalálják az én rajzaim és kitalálják hogy mindenki pálcika sovány volt és hogy létezett 6 lábú sárkány meg ilyenek.

2021. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%

És szerinted az akkori emberek repülő csészealjnak képzelték el az isteneket? Véletlenül a mai napig látnak csészealj ufot.

Nem a bedrogozott hülyék, hanem pl az usa légvédelme több ezer esetet ír le, pár hivatalos videót is közzétett. Ha te csak egy foltot látsz akkor vegyél szemüveget, vagy nagyobb felbontású monitort.


Vannak realista festmények, amik a valóságot próbálják ábrázolni. Régen nem volt fényképezőgép.


Mindenre rá lehet fogni hogy vallási dolog.

De az is lehet, hogy azért úgy írtak le dolgokat, mert nem értették.



"Jó lesz ha majd a jővőben megtalálják az én rajzaim és kitalálják hogy mindenki pálcika sovány volt"


Nem tudtam hogy híres festő vagy. Nagyon buta érv.

2021. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
45%

#19


Azért látnak olyat az USA-ban mert a német tudósok akartak olyat építeni.

2021. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!