Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vannak itt fiatalok aki...

Vannak itt fiatalok aki hisznek ufókban?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
FUDESZ-esek?
2021. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
35%
Igen, de én földönkívüli idegen életekben hiszek.
2021. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Én !
2021. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Én a ciciben hiszek
2021. máj. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az UFO-k azonosítatlan repülő tárgyak. Bármi lehet, ami repül, és nem tudod, hogy mi az. Ez lehet műhold, lehet zuhanó gyólyaf*s, vagy a szomszéd gyerek frizbije, ami átsuhan a fejed felett, és kirepül a kerítésen. Amíg nem tudod beazonosítani, hogy mi az a repülő tárgy, addig UFO.


De térjünk rá arra amire te gondolsz. Sosem mondtam, hogy nem létezhet olyan idegen faj, ami idáig el tud jutni, de én még életemben nem láttam földönkívüli járművet, és a videók közül is csak néhány valódi, de azok sem biztos hogy földönkívüli járművek. Az emberek a műholdaktól kezdve, a becsapodó meteoriton át, az este szálló villogó repülőképen keresztül, a horgászbotra felakasztott gömbökig mindenről képesek elhinni, hogy UFO, és osztják az interneten.


Én mindig azt mondom, hogy valahol máshol léteznie kell életnek, és hozzánk hasonló technikai civilizációnak is, de semmi bizonyítékunk nincs arról, hogy ők itt jártak.

2021. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!