Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha valakit így visznek el az...

Ha valakit így visznek el az UFO-k, az mit tud csinálni?

Figyelt kérdés

Észak-Európába költöztem.Sajnos itt kevés alkalommal tudom használni a magyart ezért pl ezen a fórumon is fenn vagyok.Egy eset történt a közelben amire senki nem tudja a magyarázatot, akivel történt lelkileg teljesen tönkrement,amiket átélt.


Ismerem a családot, a fiúkat nem annyira, de ami velük történt, nem lehet megmagyarázni.


Januárban a fiú végzett este nyolckor a melójával, indult hazafelé, a 20 km-re lévő családi házukhoz.


Egész végig, erdős, hegyes völgyes úton kell menni, míg haza nem ér.


20 óra 5 perckor még felhívta anyukáját, hogy indul haza melegítse neki a vacsorát mert nagyon éhes.9 óra volt a fiú még nem ért haza, telefonon sem tudták elérni.Apukája sejtette hogy baj van azonnal kocsiba ült, értesítette pár ismerősét hogy jöjjenek segíteni, mert nem tudja mi lesz.Elindultak.Errefelé januárban sok hó esik, elég elhagyatott kisváros melletti erdős rész ez.Apja elment egészen a melóhelyéig, ott azt mondták neki fia elindult haza.Elindult vissza, a telephely után ahol már alig mászkált valaki az úton felfedezte az autónyomot a hóban.Az autó félúton valamiért megállt.Itt lesz zavaros az egész,valamiért félreállt az autóval, majd kiszállt belőle.Járkált körbe körbe, látszódott a hóban, majd egyszer csak se autó se nyomok, ott már tovább nem látszódott semmi.


Elmentek haza, nem volt otthon. Megakarták várni a reggelt hogy még egyszer visszamenjenek megnézni ha látszik még valami,szerencsére este kemény fagyok voltak, minden nyom odafagyott,ugyanazt lehetett látni, autó megállt, valaki kiszállt belőle, majd hirtelen eltűnt minden.


Dél volt mire a házaspár arra jutott ideje intézkedni, mert nem fog előkerülni.Elindultak visszafelé a telephely felé át az erdőn,azon áthaladva a városba menjenek, ahol majd hivatalosan intézkednek.


Otthonról indultak délben , a reggeli keresés után ,félúton még egyszer megakartak állni, hogy megnézzék látnak-e valami új dolgot, ha mégis hivatalosan intézkednek tudjanak mit mondani.


Mikor megálltak, beljebb a tisztáson ott állt az autó, aludt benne a fiú.felkeltették, elsőnek nem tudta mi történt.Arra emlékezett hogy este hazaindult a melóból, majd félreállt ezen a helyen, mert itt tisztáson fura fényeket látott.Annyira furák voltak a sötét éjszakában, hogy megállt megnézni mi az.Mikor kiszállt és figyelt csak a fényeket látta.Ekkor látszódott az hogy körbe körbe mászkált a kocsi körül, nem tudta mit csináljon.Majd győzött a kíváncsiság,megakarta nézni mi ez, sajnos utána döbbent rá nem kellett volna.Emberszerű lényeket látott, ahogy a talajból mintákat vettek, fölöttük volt ez a fény, de mikor közelebb ért és felnézett, akkor látta meg azt amitől a szája is tátva maradt.Valami lebegett a lények felett.Ekkor egyik észrevette.Valami lézerfélével rácéloztak, arra emlékszik elkábult, de nem vesztette el az eszméletét.Közelebb jöttek jöttek, ekkor látta hogy nem emberek voltak.Valami hatalmas fénysugárra emlékszik,majd egy fémes hatalmas helyen ébredt, azt se tudta mi ez, mintha valami scifi filmekben egy modern bázis belseje lett volna.


Itt mondtak neki pár dolgot, kérték telepatikusan, amit nem is értett hogy hallhatja őket, hogy gondolatban mondja el nekik, ki ő, mit csinál.Így ment a kommunikáció, majd mondták hogy semmi baj, egy sugárt fog kapni ami megnyugtatja és oda viszi vissza ahol volt.


Ez volt dél körül.Ekkor találtak rá.Nem akartak ezután sehova menni, ismerősöknek szóltak hogy meglett a gyerek, nem kell már keresni.Mivel a szülők jó barátaim, megtudtam mi történt.Én vetettem fel, hogy lehet elvitték őt, ők is olvasgattak már ebben a témában, de nem tudják sehogy normálisan megmagyarázni az egészet.Fiúnak azóta rémálmai vannak, nappalos melóra váltott, este már nem közlekedni.Azt mondta mikor ott volt benn azt az érzést, meg amit látott soha nem tudja elfelejteni.


Volt aki tapasztalt hasonlót, vagy volt olyan aki átélt ilyet?



2021. máj. 4. 20:19
A kérdező szavazást indított:
Megnézném a tisztáson mik azok a fények.
Hazáig meg sem állnék, futva,kocsi se kéne, otthagynám.
Engem aztán nem bántana egy ilyen nem földi tejen nevelkedett élőlény.
Hagynám hogy elvigyenek,egy élmény lenne.
11 szavazat
1 2
 1/16 anonim válasza:
63%
Felébred.
2021. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Kamu. Elmegy az apa az eltűnt fiát keresni majd mikor nem talája hazemgy szunyálni? És mégcsak nem is rohan reggel a rendőrségre, nem, vár délig. Rohadt reális...
2021. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

24 óráig nem veszik fel eltűntnek...Ha nincs olyan eseményre utaló jel, ami feltételezne bármi komoly cselekményt, min 24 óra...de volt olyan hogy 48 óra.

Skandináv államok egyike.

2021. máj. 4. 20:40
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem még szerencsére nem volt ilyen tapasztalatom de hiszek benne hogy léteznek az ufók és ha ide el tudnak jönni akkor el is tudnak vinni magukkal. Csak gondolj bele hány bolygó létezhet ebben a hatalmas univerzumban. Teljesen kizárt h csak a földön van élet. Régi tanárnőm vagy 40 éve állitja h elvitték és vizsgálták. vagy 20 éve hazugságvizsgálónak is alávetették, többször is és az szerint sem kamuzott. Vannak olyan hires ufó elrablás esetek amiknél évtizedek óta próbálják bebizonyitani hogy hazudik a páciens de nem tudják pedig ott a hazufvizsgló gép, szihológusok hada stb..

Ha ez valóban megtörtént akkor csoda h még el mer járni ezek után is munkába. Én személy szerint innentől hugyozni sem mennék egyedül

2021. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Küldd el egy paranormális dolgokkal foglalkozó youtube-ernek, meg fogja köszönni.
2021. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Egy barátommal történt valami hasonló, kb 25 éve, Magyarországon, csak neki pár óra esett ki. Ő annyira nem hisz az ilyesmiben, Ufókban, stb, hogy rendesen szégyellte elmesélni, magát is hülyének nézi miatta, de nem tudja megmagyarázni. Rajta maradtak különleges pár napig látszódó nyomok is.

Nagyon nagyon ritkák az ilyesmik nyilvàn, és bármilyen hülyén is hangzik, ez előzetesen az "áldozat" inkarnáció előtti engedélyével történik. Nem lehet csak úgy idejönni, és elrabolgatni embereket.

Kivétel persze azok a 4D-s "elrablások" amiket a kis szürkéknek tulajdonítanak, és orvosi kísérletek emlékeit hagyják...azok szemétkedések, hogy megfélemlítsenek egyes embereket.

2021. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyámmal már fordult elő fura dolog. Pestről jött haza Solt irányába 3 éve. Éppen Solton volt mikor hivtam telefonon. Onnan mi úgy megyünk haza, hogy Solt-Akasztó-Kiskőrös stb... A város ez oldalán a kimenő út úgy néz ki, hogy kiérünk a városból és egyenesen tovább akkor Kecskemétre megyünk, ha meg elfordulunk jobbra akkor az előbb emlitett útvonalon megyünk Kiskőrös felé. Éppen beszéltünk mikor monja h fél óra és itthon van mert ugyanis most jött ki Soltról és éppen fordul le jobbra. A következő település cirka 15km-re van. Félúton ahogy megyünk van egy lejáró, arra pedig az állampusztai börtön. Épp vigyorogva mondta telefonba, hogy itt vagyok a börtön lejárónál és figyelek h látok e szökött rabot. Itt el is köszöntünk egymástól. Ezután semmi érdekes nem volt de kb fél óra múlva telefonál, hogy ne nézzem hülyének, nem tudja mi történt de van e pálya dij a kocsimon mert nem tudja hogyan de most hajtott fel kecskemétnél az m5re (ez kecskemét dunaföldvári kijárata azt hiszm) Mondom miafasz???? fél órája még másik irányba mentél másik úton. Azt mondja fogalma sincs, vezetett elbambulva és egyszer csak azt vette észre h előtte van az autópálya felhajtó. Mondom ilyen nem létezik. Azt tudni kell, hogy Soltról Kecskemétre csak akkor tudott volna menni ha egyenesen megy tovább, de lahajtott a másik irányba, még épp mondta is telón h merre jár. Mondom ilyen nem létezik. Mikor visszanéztem a kocsi navijában az útvonalat a frász kerülgetett engem is mert látszódott rajta h valóban lefordult Akasztó irányába és a börtön lejáró után pár kilóméterre megszünt a jel. A következő útvonal jelölés Kecskemétről kb 20 kilóméterre volt és onnan a pályára fel. Solt-Kecskemét közt is van cirka 50km. Azóta sem értjük hogyan lehet az h minden bizonyitékkal elindul ezen az úton és kiköt a másik úton ami másik irányba van.
2021. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

2, sajnos-nem sajnos igen, hazamegy. De nehezen és rosszúl alszik persze ha alszik. a hideg a látási viszonyok, s a nap okozta fáradtság nagy szerepet játszanak a keresésben. vannak sorozatok, valós eltűnésekről, amik szépen felvázolják a nyomozás menetét.

tudja a franc igaz e a sztori, de sok filmekkel ellentétben ez a része igaz. Annyiban pozitív a történet hogy nem halt meg a gyerek, se fagy, se baleset vagy rosszabb.

A gyereket kivizsgálták e, mert erre instant egy pszichológus kellene. S nem az esemény furcsasága miatt, hanem feldolgozni ezt a traumát.

Mert ha csak részben igaz és tévképzet, pl a fagy okozta álom akkor is nyomot hagy benne.


"majd egyszer csak se autó se nyomok" nekem ez a fura, mert eddig egy tipikus eltűnéses sztori

majd a megtalálás lehet fogalmazási hiba Ctrl+c majd +v-re gondoltam de nem. "Ekkor látszódott az hogy körbe körbe mászkált a kocsi körül, nem tudta mit csináljon."

"Majd győzött a kíváncsiság,megakarta nézni mi ez, sajnos utána döbbent rá nem kellett volna."

itt akkor a sztori szerint elhagyta az autót, hogy közelebbről szemügyre vegye, szóval az apa és a kereső csapatnak látni kellet volna hogy az autót többszőr körüljárták majd elhagyta a helyszínt a tisztásfelé. Szóval egy irány lett volna még ha nyom nélkül el is tűnik.

Nem azért de a történet, még ha a többit el is fogadom, itt nagyon besántúl. Azaz az idegenek kik kocsistól elragadtak megtísztították a réten tett lépteid majd megunták és a kocsi valamint a kocsi körül megtett léptekre nem fordítottak figyelmet, mert 40 perc nem volt elég? Nemár!

Valamint ha így is van nappal a lefagyott nyomok a körbe körbe járkálásnál az kiolvasható, hogy a keresett személy melyik irányba nézett/haladt. (ami egyértelműen a rétre mutat) kívülről körüljárod, hogy ne sértsd meg a nyomot majd az ami a legtiszábban kivehető nincs leteposva, és vagy a többinél eltérő irányba néz, feltehetőleg az volt az uccsó.

Szóval azt látni hogy az autó körül elindult jobb v bal irányba, az a nyom a lényeges ami ellenkezik az autó körbejárásának az irányával esetleg több pont is abba az irányba néz. az idézőjeles réten lévő fény felé.


A történet érdekes, ha ilyen lenne én is megnézném, hogy mi franc van ott. De ha el is fogadom, hogy idegenek ragadták el, majd távolabb teleportált kocsistól. Ami kulcsfontosságú probléma nem az, hogy hazament az apa a kései órákban. Hanem a keresés közbeni figyelmetlenség pedig akkor egy fontos ember élete forgott kockán. Vagy ha nem ez akkor az ufók által elkövetett baklövés, mert nem sózták fel az utat. Csak a legszembe tűnőbb nyomot felejtették el.

2021. máj. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján jószándékúak voltak és nekem úgy jön le az egész hogy inkább a felfedező kutató tudós típusúak és nem bántották, csak gondolom ő ezt stresszként fogta fel és ezért voltak rémálmai. Az ember az ismeretlentől mindig is félt, és a bizonytalanságtól, bár nem ehhez a kérdéshez tartozik, de szerintem egy kapcsolatfelvételnél egy jószándékú földönkívülinek nehéz dolga van, kb. ez olyan mint ahogy egy kiváncsi őz csekkolja a hárfán játszó lányt az erdőben típusú.
2021. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez csak a filmekben van, hogy 24 óráig nem kezdik el keresni az eltűntet xD
2021. máj. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!