Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » U.S.A ex-miniszterlnökök...

U.S.A ex-miniszterlnökök tényként kezelik az UFÓ-kat. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jún. 5. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Azt, hogy a cikk írója és a kérdés feltevője is keveri az UFO (azonosítatlan repülő tárgy) és a földönkívüli élőlények fogalmát. Obama az utóbbiról mondta, hogy úgy hiszi léteznek (és ezzel többek között sok tudós is egyetért, de egyértelmű bizonyítékot még nem sikerült találni).
2021. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Részletkérdés, de az USA-ban nem miniszerelnök van, hanem elnök.
2021. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Ebben a cikkben hol van az,hogy tényként közölte Obama? Egyáltalán nem szerintem,de mindegy.
2021. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazából már annyi beismerő nyilatkozat volt hogy itt vannak a földönkívüli lények, ők repkednek azokkal az UFO-kkal, amiket látunk hogy csak az nem akarja már ezt felfogni, aki direkt tagadni akarja ezt az egészet, MERT...

nem fér bele az eddig az agyában felépített gondolatvilágba

nem tudja összeegyeztetni azzal, amivel az egyház gyerekkorában kimosta az agyát

valami műszaki végzettsége van és az iskolában a tanárai azt mondták, csak az létezik, amit az ember megtud csinálni,ezáltal hiába lát az égen hangtalanul suhanó repülő korongot, betudja annak hogy meleg van és megszédült.

2021. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4.Itt most nem erről van szó amit te írsz,hanem arról,hogy Obama tényként közli-e a dolgot.Hát szerintem nem. Akkor közölné tényként ha azt mondaná,hogy " emberek vannak ufók mert én biztos forrásból tudom,dokumentumokat mutattak nekem,megmutatták az űrhajókat stb" ,de itt nem erről van szó. Miért kell állandóan húzni az ember agyát,hogy ezt nem cáfolja a pentagon meg azt sem, ez a jármű valóban általunk nem ismert,ez így is lehet meg úgy is.Álljanak ki oszt mondják meg,hogy mi van,ennyi. Engem mondjuk nem érdekel egy percig sem az egész,ettől még mindent ugyanúgy csinálok mint eddig,ha egy ufó áll előttem a boltban a pénztárnál azt is lexarom.
2021. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az object nem hosszú ó *UFO* 🤗
2021. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!