Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek térkapuk? Pontosabban...

Léteznek térkapuk? Pontosabban mik azok ?

Figyelt kérdés

Ha léteznek is hol lehet találni őket?


Magyarországon vannak terpakuk?

Hogy lehet felismerni őket?

És hogy néznek ki?



2021. jún. 13. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Van,kutakodj Tesla környékén .
2021. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Max olyan tér"kapu" lehet ami előre visz. Az ilyem rendszerint 1 hatalmas tömegű tárgy, egy feketelyuk szokott lenni, amihez minél közelebb vagy, akkor annál lassabban tellik az idő míg kint pörög minden továbbra is.

Na a tömeg aránnyosságából kiindulva, ahhoz hogy vissza fele is mükődjőn. Ahhoz 1 végtelen tömegű tárgy kellene, ami a tömegével az időt is csapdába ejti. A világon nincs ilyen, honman tudom? Végtelen tömeg = végtelen gravitációval. Ami mindent olyan hamar elpusztítana és magához rántana, hogy fel sem fognád hogy mi történik.

2021. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Grimfox ***** válasza:
61%
Nem kell végtelennek lennie, elég, ha véges nagy ahhoz, hogy a téridő megszűnjön. Legalább is az ősrobbanás előtti állapot elméletileg ilyen. A téridő ennek az állapotnak a megszűnésekor "jött létre". De ebben az esetben sem visszafelé mozgott az idő, egyszerűen nem létezett. Azt pedig csak elméleti szinten feltételezzük, hogy több világ létezik, ahová kapuszerű képződményeken át lehet jutni. (multiverzum elméletek)
2021. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3as. Szerintem is elég lenne 1 az univerzumunkal azonos méretű tárgy, mivel valamivel szerintem koppenzálni kellene a világunk amibe vissza akarunk utazni, de ezzel sem járnánk jól.

A másik kérdés hogy milyem a multiverzumok felépítése és kölcsönhatása egymással. Mert ha tegyük fel olyan mint a bolygók közi tér, akkor is csak annyira tudunk menni mint a sima univerzumunkal.

Amúgy szerintem a téridő egy jelenség amivel tudjuk érzékelni a körülettőnk levő világot... Magyarul olyan mint ha fizikába levő mértékegység lenne, bár az is.

Magyarul nem igazán léphetnénk vissza max előre.. Azt is azért mert az energia csak át alakul és nem vissza..

2021. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Pilis - Dobogókő: Ferenczy szikla

Velencei hegység - Pákozdtól északra: Ingókövek

2021. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincsen. Ha lenne akkor a biblia is írta voona.
2021. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem van egy utolsó kérdésem... Ezt miért az UFO észlelések kategóriába tetted? xD A térkapukhoz mi közük az ufóknak?
2021. jún. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Így néz ki egy tér kapu


[link]

2021. jún. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
Csak a biblia betartása révén juthatunk el egy térkapuhoz, ami felemeli a lelkünket Jézus Krisztushoz.
2021. jún. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9 Az nem a mennyek kapuja?


Az biblia nen VIP kártya amit belépés előtt be kell nyújtani és a kapu nem lift ajtó amibe belépsz s a földszintről felemel a mennybe.

Habár, az utóbbi úgy is helytáll....kb


Valami komolyabbat még mielőtt full trollnak néznek...



öm, nem bocs nem megy Google 2 kendvencemmel indít a szerepjáték és a Star Gate.

Jó magam kb úgy tudom elképzelni a hétköznapokban, hogy a helységből átlépték b helységbe. Pl a hálóból a előtérbe.

Ahhoz át kell menni az ajtón (kapun) közben az idő is telik. Szóval a "kapun" keresztül utaztam téren és időn.

Gondolom ez az alapja.

Csak mondjuk úgy H kilépek a szobából és már is a trópusokon vagyok a vityillómban. Na ez az ami nekem tetszene de jelenleg nincs rá mód.

2021. jún. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!