Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek melyik ország...

Szerintetek melyik ország titkos katonai repülő járművei az UFO-k?

Figyelt kérdés
Szinte 100%, hogy titkos emberi fejlesztésről van szó. Vajon meddig tudják még titkolni. Kína, Oroszország, USA vagy más ország játssza meg, hogy idegen lények vezette űrhajókról van szó? Vajon mi hasznuk van ebből, hogy űrlénynek adják ki magukat, embereket rabolnak el, meg állatokat csonkítanak.?

2021. jún. 22. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Vatikán 🤫
2021. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

szerintem eszek között lehet(nek)

Usa

Oroszország

Kína

Kórea

Németország

Japán

India


a sorrend is az amit én valószínűbbnek tartok. de simán lehet más is, ezért is titkos. PL a Belgák is lehetnének.

2021. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem USA
2021. jún. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Tűzfőld
2021. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Magyarország
2021. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Szegényebb lennél, ha konkrét választ kapnál kérdésedre, akkor ugyanis az UFO-ból eltűnne az U, hiszen nem lennének azonosítatlanok.
2021. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Alkaida
2021. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a náci Németországé. A második világháború végén visszavonultak a titkos földalatti bázisukra, és most ott várják a megfelelő pillanatot a világ lerohanására élükön a mecha-Hitlerrel.

De aggodalomra semmi ok, hiszen az amcsik majd ledobnak hozzájuk egy Rambót valamelyik vulkán kráterén, aki majd egymaga elintézi az egész hadseregüket egyetlen pisztollyal, hogy utána évtizedekig újra legyen alapanyaga az amcsi hősfilmeknek.

2021. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy az ufók végigkísérik az egész történelmünket. Ettől függetlenül persze vannak titkos fejlesztésű földi járművek is, de ezek is földönkívüli technika alapján készültek, és valószínűleg nem hadi meg nem kémkedési célból. De ez már egy másik kérdés témája lehetne, hogy miért jó ez nekik.
2021. jún. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
:D húha valaki sok sifit látott /olvasott
2021. jún. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!