Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit lehet tudni a Szabad...

Mit lehet tudni a Szabad Világok Dimenzió Közti Egyesületéről?

Figyelt kérdés

Pleja szerint a Szabad Világok Dimenzió Közti Egyesülete 250 milliárd évvel ezelőtt jött létre és 25 milliárd őrző angyalnemzetet tömörítő 15 dimenziós szervezet. Tagjai inkarnálódással, tudatcserével vagy űrhajóval érkeznek a Földre és más bolygókra tanítani. Különleges egysége a 12 csillagkaput őrző Azúr Univerzális Templomos Biztonsági Csapat.

Próbáltam erről bővebb információt keresni a neten, de nem jártam sikerrel.

Mielőtt megvenném a könyvét szeretnék valahol olvasni a témáról, mert így elég hihetetlennek hangzik és nem értem, honnan veszi Pleja az információit ha a neten nem találni erről semmit.


2021. júl. 4. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Kitalálta az egészet.
2021. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

sci fi iro vagy sci fi olvaso akarsz lenni?

az iro az AtyaUrIsten

az olvaso a rabszolga

2021. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
2021. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is hallottam valamelyik videójában. Valószínűleg külföldi oldalakon lehet lelni valamit, ő jól tud angolul, és szerintem onnan vette át ezeket a dolgokat, de nem tudom, hogy ő mi alapján dönti el, hogy mi az igaz és mi nem.


Nem tudom tehát, hogy mindez hány százalékban igaz, én az úgynevezett Galaktikus Föderációról tudtam eddig, ez a kifejezés eléggé közismert ebben a témában.


Én a 250 milliárd éven akadtam fenn, bár a 25 milliárd őrző angyalnemzet sem kevés. Nem tudom, hogy ő maga belegondolt-e már abba, hogy az milyen elképzelhetetlenül régen volt.


Egyelőre nekem nincsen meg a könyve, viszont sok videót már láttam tőle. Ha esetleg megrendeled a könyveit, leírhatod, hogy mi a véleményed róla.

2021. júl. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Az is lehetséges, hogy nemcsak külföldi oldalakon, hanem külföldi, magyarul meg nem jelent könyvekből is veszi ezeket a dolgokat, és ezeket elemzi a videóiban. Ez csak egy tipp, de az sokat elmond, hogy magyarul ezek a dolgok nem nagyon találhatók meg. Arról nem tudok, hogy rendelkezik-e úgynevezett ezoterikus csatornázó képességgel, mert ha igen, akkor esetleg odaátról is kaphat információkat. Elég sokszor mondja azt egy adott témára, hogy "azt az információt kaptam". Viszont azt nem szokta elmondani, hogy honnan.
2021. júl. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mágocsi Oszkár "Földönkívüli barátainkról" című írása: [link]


Hagyd a fenébe azt a csajszit teljesen hiteltelen...Összeollózott információival nemcsak saját magát vezeti meg de a változásra éhes környezetét is tovább altatja,empaták ránéznek és tudják...


Oszkár szerint:"Szabad Világok Dimenzióközi Szövetsége"....ami eredeti nevén a "Nagy Szövetség"... :D

Aztán van olyan,hogy a "Világok Lelki Szövetsége" :) meg "android békefenntartók"....meg a galaktikus eszemfazonom....az Őrzők tanácsával még nem is lenne gondom,mert télleg létezik de a többit mintha a "Nagy galaktikus mesekönyvből" állította volna össze 1 nem túl kreatív óvodai asszisztens...félrevezetésnek tökéletes azoknak akik itt a földön nem találják a helyüket és menekülnének...


Mi az,hogy "dimenzióközi"?Mely dimenziók közti,mert nem mindegy,állítólag 24 van mások szerint 13,de az is lehet,hogy 34...szerintem meg 21 3x7 és kész...


Aztán 250 milliárd évvel ezelőtt nem jöhetett létre angyali őrzőkből álló 15 dimenziós akármi (nem téged minősítelek itt,hanem az előadóművésznőt),mert a lineáris idő egyedül a 3.dés anyagi szinten működik egyel feljebb már cirkuláris nem számoljuk,afölött pedig nem is létezik...25 milliárd angyali és ezt hogy számolta össze? :D jajjjj...valszeg minden pillanatunkban változik az evolúció törvényszerűsége miatt pl.,nincs darabszám...


A csillagkapuk a hathorok (orafinok) feladata,ők közvetlenül a forrásközeli déből vannak itt..szellemi hierarchia..

2021. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!