Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy alakváltó ufo közelített meg egy utasszállító repülőgépet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Önök szerint micsoda a videón látható jelenség?



2021. aug. 6. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokkot kaptam a videotól...
2021. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Az egy meteorológiai ballon...
2021. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Nekem úgy tűnik mintha egy drónba akadt női estélyi ruha lenne. Biztos drón futár vitte az estélyi ruhát a rendelőnek. 😏
2021. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%

Atyaég, egy ganümédeszi medúza :o

Sosem gondoltam volna, hogy valaha is látok egyet :o

Sokkot kaptam :o

2021. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Azok angyalok járművei. Azért észlelni ilyen sokat repkednek mindenféle, készítik elő az apokalipszist. Vajon miért van mostanában mostanában annyi természeti csapás? Azt mondják a földrengések előtt is látható valamiféle villanás... Az is az ő gépjárművükből jől.


[link]

2021. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
57%
Akkor nekünk befellegzett. Még szerencse, hogy jövőre meghalok...
2021. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Kellett az üzemanyag. Elszámolták a Jupíternél a röppályát.
2021. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát én szkeptikus vagyok az ilyenekkel 3-as vagyok, manapság már bárki gyárt ilyen videót az effektek korában.


Ezt csak úgy lehetne csekkolni, ha az eredeti videót szakártőnek adnák oda, és ő meg tudja állapítani, hogy szerkesztett-e.


A photoshop és az Adobe Premier korában, tudok olyan videót mutatni neked, amire azt mondod basszus az tényleg földönkívüli űrhajó volt sőt mesztelen repülő háztetején landoló trombitáló angyalokat is. Egyébként én azt gondolom ezekről a dolgokról, hogy ahol szenvedést okoznak bármi ember vagy "angyal", az nem jó szándékú, az apokaliptikus jóslások is inkább egy pszihopata elméjének szüleményei, mint egy jóságos pacifista lényé, annak nincs ilyen a szótárába. Nem kéne agymosottnak lenni.



Egyébként nem értem mit keresnének itt a Jupiter Holdjáról medúzák???


Ahol atomos oxigén alig van. Szerinted egy oxigén dús környezet milyen hatással lenne rá?


Simán lehetett egy drón is ami beleakadt valami nagyobb anyagba, és a légmozgás miatt tűnt úgy hogy változtatja az alakját, vannak már nagyobb drónok is. Tudok mutatni szellemnek felöltöztetett drónt is youtube-on.


A tartalom gyártók gyakran direkt csinálnak ilyet, lsd. Pamkutyáék titokzatos lézerrel készített monolitja Újpesten. :D


Nem gondoltam volna, hogy ők készítették, de valahogy sejthettem volna, az aha élmény megvolt mikor láttam a saját leleplező videójukat.


Mert vannak olyan mikroorganizmusok, és olyanok is amik visszafejlesztik magukat míg nem oxigén dús környezetbe kerülnek, de a Jupiter egyik Holdjáról, hogy keveredett ide? Egy U.F.O. űrhajóján megtapadva? Szerinted? És szerinted az űr és a Jupiter holdja között és a Földi légkör között nincsenek különbségek?


És ilyen nagy mikroorganizmus lenne? Akkor mi élünk atomi miniatűr világba? :) Tony Stark? Vasember? Jó fej amúgy, szívesen beszélgetnék vele. Ott is ilyen medúza lényektől kezdve mindenféle élősködők úszkáltak az atomi nagyságú világ levegőjében csatakor. Nekem személy szerint a paraziták jutottak eszembe róla.

2021. aug. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

* szakértőnek


* meztelen


Bocsánat két helyen tipoztam.

2021. aug. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Ez egy sátán
2021. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!