Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Gary McKinnon bizonyítékot...

Gary McKinnon bizonyítékot talált a NASA mélyűri űrhajózására?

Figyelt kérdés

Nem gondolnád, hogy a NASA már most képes a mélyűrben űrhajózni. Ugye nem? AZt hiszed ez az űrutazás csak gyermekcipőben van. A térkeveréses eljárásról azt hiszed csak utópia. Jól mondom?


Nem is gondolnád mennyi minden van már most a NAZA kezében.

A tettéért hajsza indult ellene, a NASA az igazság hangjait próbálja elhallgattatni?


Fény derülhet egy idegen-emberi kooperációra, mely évtizedek óta tarthat…Gary McKinnon neve sokaknak ismerős lehet.



Azzal írta be magát a történelembe, hogy annak idején több ízben is hackertámadást követett el különféle szervezetek, köztük a NASA ellen.


Amit azonban a NASA-nál talált, azért majdnem az egész életével fizetett, és óriási hajsza indult ellene: merthogy Gary a saját állítása szerint olyan fájlokat és dokumentumokat talált, amik a földönkívüli élet létezését bizpnyítják.És azt, hogy erről évtizedek óta egyértelmű tudomása van a NASA-nak.


Hónapokon át járt be a NASA szervereire észrevétlenül.

Korábban is írtunk már róla, hogy elképesztő dolgokat talált idegen tisztekről, akik a NASA szolgálatában álltak, vagy olyan mélyűri hadihajók létezéséről, melyek a legvadabb sci-fi teóriákat elevenítik fel.


A NASA ugyanis kooperációban lehet Roswell óta az idegen fajok egy részével, de legalábbis a kis szürkékként ismert, szövetséges fajjal.

Megosztották velünk a technológiai tudásuk egy részét, miközben a galaktikus szövetségbe bevezették az emberiséget.


“Hónapokig folytattam. Azon gondolkoztam, hogy ‘biztosan be fogják zárni ezt az ajtót” – mesélte Gary McKinnon.


“Szkenneltem és átnéztem a dokumentumokat, és találtam egy Excel táblázatot, amelyben azt írták, hogy ‘Nem földi tisztek,'”

-mondja McKinnon.


Ezek olyan nem a Földön született entitások voltak, akik hasonlóan néztek ki mint mi, mégsem voltak teljesen emberiek.


“Rangokat és neveket tartalmazott. Voltak benne hajók közötti ‘anyag átadásról’ szóló lapok.


Arra gondoltam, hogy ezeknek űrben lévő hajóknak kell lenniük, mert a nevük U.S.S.-el kezdődött.”

A NASA mélyűrbe tervezett misszióiról rengeteg pletyka, legenda volt már a múlt évtizedekben is.


Állítólag Gagarin űrbe juttatása is már csak egy cirkuszi színdarab volt a közvélemény számára, akkoriban már a Marson jártak az űrhajósok, egy titkos nemzetközi – főleg a NASA által szervezett – misszió keretében, ahol életet is találtak.


A NASA alkalmazottai közül többen is sikerült beszélnie, és elmondta, hogy a NASA megpróbálja elrejteni az érzékeny információkat azzal, hogy a földönkívüli hajókat kimontírozzák a képekről.


Állítólag nemcsak, hogy eljutottunk a Marsra, de titkos űrflottával is rendelkezünk, és kolóniákkal, bázisokkal a Holdon.



Sőt, ez megerősíti egy korábbi CIA vezető állításait, miszerint a Holdon már ma is 250 millió állampolgár él…


A Kaye Kapitány (Randy Cramer) néven ismertté vált tengerészgyalogos szerint nem csupán a Marson volt évekig, hanem egy hatalmas űrhordozó fedélzetén is szolgált három éven keresztül.


A Mars Védelmi Erőnél dolgozott, melynek tulajdonosa és üzemeltetője a Mars Kolónia Vállalat, amely tulajdonképpen pénzügyi intézmények, kormányok és technológiai cégek konglomerátuma.


A NASA rengeteg mindenről hazudik, mert egy sokkal nagyobb, összetettebb világba csöppentünk bele.


Az emberek alapvető életfelfogását, és a vallási hitet rengetné meg a Földön, ha ezt az információt azonnal az emberek nyakába zúdítanák – ezért továbbra is csak csepegtetik az információt…


[link]


[link]


[link]



2021. szept. 8. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

250 millió ember él a Holdon? :)

És melyik országból hiányzik ennyi ember? Mivel és mennyi ideig tartott a költözés? Miért jó ott nekik? Mit eszik ennyi ember?

Ne higgy el semmit.

2021. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Már 80 éve csepegtetik az információt. Hahó, az egy emberélet. Azóta már rég mindenkinek természetes lenne ez, mert ebbe születik.
2021. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

"Hónapokon át járt be a NASA szervereire észrevétlenül."

Azaz olyan hecker, aki nem csupán betört a szerverre, hanem adatokat lopott?

És mégis furcsa, hogy üldözik?

.

Amikor Gagarin az űrben járt, telje bedobással dúlt a hidegháború.

Úgye, nem komolyan gondolod, hogy ekkor a Szovjetunió csak azért reptette Gagarint az égbe, hogy a NASA susmákolását fedezze?

2021. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

1.Gary valóban betört a NASA rendszerébe.

2. Állítása szerint talált egy adatbázist, ahol fel volt tüntetve a nem földi státusz.

Ez még semmit nem jelent.

3. Nagyjából ennyi, semmi többet nem talált.



Az viszont tuti, mert én magam is láttam ilyen NASA videót (a hülyéje megfogja a kötelet, amin lóg), hogy a nagyrésze színjáték.


Valszeg felveszik a pénzt, aztán szétosztják egymás között.

2021. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
1-es én is ezen gondolkodtam. Akkor fényeknek is kéne látszódniuk a Holdon. Hold alatti bazis meg kétlem hogy lenne ha a Holdat geologiailag nezed.
2021. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Az internet I. számú alapszabálya:

Amit a neten olvasol az egész biztos, hogy igaz :D

2021. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
#3-as en csak kamillazok ezen. A NASA emberei mind tudosok. Ergo nem egy biztonsagi szakember dolgozhat ott ergo szerintem nem hogy honapokig de 1 percig se tudna eszrevetlen jampizni es nem hinnem hogy online adatbazisba tarolnak azon katonak adatait amik erzekeny adatok. Meg most oszinten kit erdekel? Ha vannak is akkor az emberek nagy tobbsege ugy kezelne mint szimpla hetkoznapi ujdonsagot. Pici az eselye hogy pont egy kisemberrel pacsi pajtasoznanak le ezek az ilyen tipusu foldonkivuliek. Magyaran szerintem az emberek se nem lepodnenek meg se nem dobbenenek meg. Mivel uton utfelen mindenki gondolja hogy a vilagegyetemben nem csak mi vagyunk es boven vannak ilyen cikkek amit uton utfelen olvasni tud az ember.
2021. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

"Nem gondolnád, hogy a NASA már most képes a mélyűrben űrhajózni. Ugye nem? AZt hiszed ez az űrutazás csak gyermekcipőben van. A térkeveréses eljárásról azt hiszed csak utópia. Jól mondom?"


Pont így kezdődnek a klikkvadász szarok. Tovább nem is olvastam az agymenésedet.

2021. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem hoax. Sajnos a térhajtómű még nagyon messze van, bár elméletben már megalapozták.
2021. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, ez nagyon jó kérdés! Valószínűleg léteznek ezek a dolgok. Nem biztos, hogy minden igaz, amiket erről írnak és mondanak, de az alapvető téma az minden jel szerint igaz. Már akkor is írtak ilyen dolgokról, amikor internet még nem volt, vagy ha volt is, kezdetleges volt, nem volt hozzáférhető nyilvánosan. Az ufóknak nevezett repülő szerkezetek egy része ilyen titkos földi eredetű jármű.
2021. szept. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!