Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem unalmasak ezek az ufó-t...

Nem unalmasak ezek az ufó-t láttam videók hírek?

Figyelt kérdés

Titeket nem zavar már, annyi ilyen jelenséget láttak, képek, videók bizonyítják már (persze kamu) hogy már itt rég egy UFÓ invázió lenne a földön!

Legújabb hír:

[link]


Engem már zavar ez nagyon, eleinte még röhögtem rajta mikor látták őket és lerajzolták, pláne mikor nemi úton közösültek...stb szóval kezd már unalmassá válni számomra! Ti hogy vagytok vele?


2010. szept. 1. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
inkább az unalmas már, hogy van aki még mindig az ufó témán rágódik....
2010. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rába Timea meg Pataky Attila is látott...,annyira elcsépelt már!!Egyszer jöjjenek le az országház elé az ufók és tartsanak végre sajtótájékoztatót hogy itt vagyunk emberek,nem kell betojni...,vagy valami hasonló!:D
2010. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
de igen.
2010. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Majd jönnek azok meglássátok!
2010. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1. ufo és nem ufó.

2. erről pedig értelmetlen vitázni. gondolom mindenki tisztában van a szó jelentésével (Unidentified Flying Object vagyis olyan repülő dolog, amiről nem tudod mi az.) ezért léteznek is.

3. lejönni nem tudnak, mert ha lejönnének elmúlnak ufo-nak lenni, mert ugye ha a földön van akkor nem repül, és ha közel van, valószínüleg meg tudod mondani mi az. A repülés és az, h nem tudod mi az, az ufo alaptulajdonságai.

2010. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Túl sok ilyen sztori van. Túl sokan láttak már.

Emiatt én azt gondolom, hogy tényleg léteznek és azért van ennyi sztori, hogy eltereljék a figyelmet, hogy egy egy újabb (esetleg valós) sztori esetén már senki ne kapja fel a fejét, aztán el lehet sunyulni a dolgot.

Amúgy nekem ebbő a sunyiságból van már elegem. Egy nagy sunyulás az egész élet.

Gondoljatok bele.

Gyerekkorban hazudnak a szülők (elsunyulják az igazságot sexről, alkoholról, Mikulásról stb)

Az iskolában a tanárok (félretanítanak töriből az épp aktuális hatalom szerint).

Munkahelyen a főnökeid sunyulják el a tényeket. Aztán utólag nyögik be, hogy sajna nem fizetjük ki a túlmunkát, meg sajna szart is kell takarítani ebben a munkakörben, nem csak menedzselni. Otthon sunyulás, az utcán (kéregetők, plakát osztogatók, sofőrök) sunyulnak, de még a saját gyereked is sunyul (cigizés, csajozás/pasizás, házi feladat). Aztán jönnek a befektetési tanácsadók, és kérik, hogy fizess nekik 20 évig havi 20 rugót, és milyen k.va gazdag leszel majd. (persze azt elsunyulják, hogy egy esetleges válság idején buksz mindent.) A bankokról nem is beszélve. Sunyi dögök.

Média, Tv, rádió sunyulás, burkolt reklámok, agymosás. Hiradó: Über-sunyulás

Szóval egy nagy sunyulás az egész élet. És ezt utálom a legjobban. (itt is megy egy csomó sunyi kérdés, meg pláne válasz)

Bocs, hogy hosszú lett, csak belelovaltam magam kissé.

2010. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Láttam már egyszer egy fénygömböt, gyorsan mozgott, aztán eltűnt.

Nem tudtam mi lehet az, nem is érdekelt.

Lehet éppen csak gyakorlatozás volt, esetleg más megmagyarázható ok!

Lehet hogy éppen egy UFO volt.

Nem mondom hogy nincsenek, a saját szememmel láttam már egy barlangrajzot, amin egy idegen lényszerű valami látszott! Az ősembereknek meg nem hiszem hogy ilyen jó képzelőerejük lett volna :D

Plusz rengeteg lelet van, ami okot ad, hogy elgondolkozzon az ember a témában!


De azt sem mondom hogy léteznek, hiszen akkor minek bújkálnak?

Már régóta szólnak a hírek a megfigyelésekről, régóta fel akarjuk venni velük a kapcsolatot, nem találok rá indokot, miért ne "szállnának" esetleg nyílvánosan is le közénk :D

Szóval ez tényleg olyan téma, ami 2, esetleg 3 táborra osztja az embereket, senkit sem érdemes hülyének nézni ha hisz a földönkívüliekben!

2010. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

@12:52

"senkit sem érdemes hülyének nézni ha hisz a földönkívüliekben!"

Kár, hogy az ufo != földönkívüli

a földönkívüliekben pedig nincs mit hinni. Éppenséggel a kevésbé lehetséges, hogy nem létznek. (most tényleg a sok millárdnyi galaxis-csilalg-bolygó közül pont csak itt lenne értelmes élet? valószínütlen)

Abban lehet hinni, hogy vajon idejönnek e, az nem túl valószínű. A földönkívülieket nyilván nem lehet úgy elképzelni, mit egy scifi-ben.

2010. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem az is furi (sztereotipia), hogy a földönkívülieket mindenki értelmes alacsony nagyfejű nagyszemű zöld lényeknek képzeli. Pedig lehet, hogy valami egysejtűek, vagy kis nyamvadt bogarak, esetleg ugyanolyanok, mint mi. Csak a mozikban belénkplántálják ezt a (nem túl valószínű) képet.
2010. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sokkal unalmasabb és elcsépeltebb dolgok is vannak, mint az UFO téma. Valóban sok benne a naivitás és a hülyeség. Meg kell szűrni-
2010. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!